Jotenkin tosi huvittavaa tuo Joonaksen äänestäminen nimeämisis. Oon kiinnittänyt huomioo siihen et nuori mies antaa jokainen kerran äänensä aina johdonmukaisesti Tuulikille ja Armille.Onko kyseessä ikärasismi vai eikö nämä vahvat naiset muuten vaan miellytä. Vai pelkääks Joonas puumia??!!:-) :-):-):-):-)Mitäs mieltä ootte?
Joonas vs Tuulikki ja Armi
Big Sister
6177
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ihan viisaasti äänestetty. Haluaa mummelit pois niin sitten heille ääniä.
Tuulikki ja Armi juonii!
https://www.youtube.com/watch?v=YB8vR6phXyo
Kiva video:-) Kyllä juonittelu heiltä onnistuu. Jos Joonas joutuis/pääsis Armin ja Tuulikin kans samalle puolelle, hän sais kyl tosissaan pelätä näitä naisia, sillä hehän söisivät tuollaisia Joonaksen ikäisiä poikia aamupalakseen!!:-):-):-)
Hölmö. Joonas on selvinnyt syövästäkin niin tollaset rupasahtaneet kurpat ei joonaksen mielenterveyttä pysty mitenkään horjuttamaan.
Tuulikki varmaan polttaa BB talon kun tippuu, kun nuoriso laittaa mummon kokoajan äänestykseen.
Kuka puhui Joonaksen mielenterveydestä, itse vedit sen mukaan, senkin tosikko!
Isot pojathan neuvo sitä näin alussa äänestämään, niin ei Joonas tajua muuttaa mieltään. Kukahan sille sit neuvoo äänestettävän, ku Tuulikki tai Armi putoo. Ei tosiaan oo mikään järjen jättiläinen toi Joonas. Aluksi fanitin, mutta oon huomannut, että pienuuden lisäksi ei mitään erikoista oo tossa tyypissä. Myötäilee vaan isompia poikia.
Joonaksella päässä vain yksi asia - paneminen. Ei tule toimeen vanhempien ihmisten kanssa, kun ei voi jatkuvasti puhua runkkaamisesta ja panemisesta. Jos Joonas joutuisi Tuulikin ja Armin kanssa samalle puolelle, voisi ääni kellossa muuttua, kun saisi kerrankin hyvää ruokaa. Joonas täysin turhake talossa. Ei olisi enää talossa, jos ei olisi lyhytkasvuinen.