Britanniakin liittymässä USAn uuteen/samaan öljynryöstösotaan

rafael12

Kun öljy alkoi olla vaarassa, Obamakin, tuo "uskovainen", alkoi murhaamaan vieraan maan kansalaisia saadakseen tavoitteensa. USA, diktatuuriöljymaat ja Ranska aloittivat sodan iskemällä sisällissodan osapuoliin Irakissa ja Syyriassa, jotka uhkasivat öljynsaantia. Sama sota jatkuu, minkä Bush aloitti ja nyt tuli todistetuksi, ettei Obama ollut sen parempi presidentti kuin Bushkaan. Öljy, öljy, öljy on Amerikan Yhdysvaltain Jumala.

Tätä laitonta USAn vetämää sotaretkeä vastaan kaikkien muitten maiden maiden tulisi liittoutua. Onhan tosi ikävää elää maailmassa, missä tietyt maat hyökkäävät ryöstellen, tappaen ja terrorisoiden vastoin kansainvälistä oikeutta itsenäisiin valtioihin.

4

151

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tsimb

      Jep. Toivottavasti Isis iskee niin rajusti että nää USA-Nato-pölhökustaat viimeinkin katoavat kartalta.

    • veli t.

      Pentagon maalaa pirunkuvia Isisistä kuten aina ennen muitakin valloitussotiaan. Ja vaikka Isis olisi piru, vielä pirumpaa on hyökätä toiseen maahan.

      Harvoihin sisällissotiin puututaan noin aktiivisesti. Taustalta löytyy tietenkin öljy. Siinä ihmishenget ovat mitättömässä kurssissa jenkeillä sun muilla paskoilla.

    • marja-liisa n.

      Olette oikeassa. Suomen ei saisi missään tapauksessa liittyä USAn rosvojoukkoihin. Emmehän halua pommeja tänne?

    • toiveikas toivo

      Toivottavasti irakin sota viimeinkin siirtyisi jenkkien maaperälle. Loppuis uhot ja murhat ja ryöstöt pitkin maalimaa kun maa kustaisiin täysin olemattomiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      123
      1855
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      126
      1579
    3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      76
      1375
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      31
      1324
    5. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      127
      1146
    6. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      49
      1038
    7. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      1011
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      22
      997
    9. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      66
      858
    10. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      47
      800
    Aihe