Itteensä täynnä oleva idiootti-ääliö pilaa kaikki tehtävät. Kuvittelee voittavansa sata tonnia vain olemalla talossa ja puhumalla idioottimaisella mongerruksella typeriä.
Luihu-Jarno ulos
5
189
Vastaukset
- jarno ulos
Kannatetaan
- uuulos!!
Samaa mieltä.Tosi ärsyttävä tyyppi, jonkun täytys "opettaa" tälle ääliölle tapoja.Ulos vaan ja toivottavasti häipyy takas metsään.
- uuulllooooossss,
Ja sä sitten kirjoiti ihan koko ketjun tähän asti itse, vastasit itsellesi.
Mieluimmin Jonathan ulos. Jolla ei talossa tee hevonpaskaa.
Jarnoa kannattaa koko pohojanmaa.
Jonathan määräilemästä talosta pois. Se luulee olevansa yläpuolella muiden.
Mitenkähän pitkään niillä sen kannattajilla rahaa riitää äänestää sitä luikuria, ennenkuin se lähtee talosta.
Onneksi sitä tullaan äänestämään joka viikko tippumiseen saakka.
Missään nimessä se ei ole enää finaalissa.- jkhb.
Voi sua vainoharhaista pohjanmaan porsasta. Sielläpäin on kyllä paljon päästään viallisia. Oisko syynä joku sisäsiittoisuus tai joitain sinne päin.
Mutta kuvittele sä ihan omias vaan. Valkotakkiset korjaa ennenpitkään.
- roiman69
jep onneton tunari se on. mutta ensin se hintti pihalle sitten voi jarno lähteä mäkeen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774672- 1801977
- 1311686
- 1481265
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161161- 351066
- 78963
- 52926
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78892- 4858