Tuotannolle

ihmettelen suuresti että oli paljon hakijoita ja sit tälläi kun Leila otettiin taloon?
Ois otettu oikea blondi
4101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo pääsi taloon kun on puolisomali, harmi et on niin läyhääjä negaaja ja muutenkin tylsä outo ja teinix.

Äänestä

Pääsihän Joonaskin taloon pelkästään siksi, että on kääpiö. Kaveri puhuu runkkaamisesta ja heittelee nuuskapurkkia ja vesipulloa 24/7. Äärimmäisen tylsämielinen kaveri, joka ei pääsisi yhtään mihinkään ohjelmaan, ellei olisi lyhytkasvuinen.

Äänestä
  • Joonaksella on hyvät jutut ja positiivinen kaveri.

    me like

    Äänestä

Ihmettelen myös sitä, silloin, kun oli kellarissa bilepäivä, niin koosteessa kuvaaja kiersi Andteen kuin kissa kuumaa puuroa. Ei näytetty muiden saunomistaan, hyvin vähän juopunutta Jarnoa ynnä muita. Tuli vaan tästä taas tämä mieleen, että joku on todella TUOTANNON suosikki, kun yrittivät väkisin saada Andten huonoon valoon. Onneksi tyhmät kuvaajat eivät saaneet.
Jossain tuolla valitettiin, että päivitykset ovat ihan perseestä ja tämän blogin kirjoittaja sekoilee kellarin ja kartanon ja asukkaidenkin kanssa. Kirjoittaa välillä puuta heinää, kun pitäis kertoa jotain kartanosta kirjoittaa kellarista tai päin vastoin.
Työntekijät eivät ainakaan ole ammattitaitosia, ei sinne päinkään. Kuten pitkän aikaa oli BBplazan listalla Armi nimettynä, kun piti olla Janne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gilkbert kirjoitti:

ihmettelen suuresti että oli paljon hakijoita ja sit tälläi kun Leila otettiin taloon?
Ois otettu oikea blondi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu