4smile

Aikuinen nainen

Voitko katsna minulle mitä tulossa ihmissuhteet. Vähän epäilevä olo miesrintamalla. Hän on vaalea sinisilmäinen mies. Kiitos sinulle taas kerran.

7

200

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4 Smile

      Nonnih.., sinä vielä.., sit alan töllään telkkarii..
      Huomenna katon mitä on rästissä..

      Hmm.., Mennyt
      Tässä tuli heti alkuunsa et luottamuksesi kanssa on ollu vähän niin sun näin - kun pelkäät toista naista, mutta tässä kyllä on ollut ristiverinen aikuinen mies.. Ehkäpä tää kumminkin on enempi liittynyt rahasopimusasioihin tällasen miehen kanssa ja suoraan vaikuttanut tulevaisuuden suunnitelmiisi. Joku viesti tullu, jossa vaadittu terävää päätä.

      Nyt
      Viesti tulee joltain sielunkumppaniltasi, tai erittäinkin läheiseltä ystävältäsi. Tässä on vaalea nainen, ehkä hyvinkin lämminhenkinen, älykäs, aikuinen nainen. Jokin juttu täsä on, joka tiputtaa sut kerta rysäyksellä pilvilinnoistasi maan pinnalle ja tähän jotenkin liittyy ristiverinen nainen. Huolia haalit ja nyt - aineellisissa asioissa.

      Tulee
      Toiveita herättäviä uutisia ja tuovat myös uuden mahdollisuuden/tilaisuuden. Sun ajatuksias hallihtee työasiat TAI sitten tää vaatii aikalailla työstämistä tää asia. Sulle ehdotellaan ties mitä ja sä uhkut pyhää raivoa.
      Kotiasioissa, valtakunnassa kaikki hyvin ja oot tyytyväinen ja pikkusen rakastunutkin vaaleaan aikuiseen mieheen ja syystäkin voit vetää pikkusen välillä henkeäkin, sillä voitonratsusi olet jo satuloinut ja tuo ratsu on valmiina kanssasi uusiin suuriin seikkailuihin.
      Sinä olet lämminhenkinen, välittävä aikuinen nainen, etkä mahda sille mitään että vaikka välillä koetkin olevas täysin ulkopuolinen kaikesta - olet senkin kanssa kuitenkin sinut. Kotiin/perheeseen liittyvissä asioissa kuitenkin pikkusen joudut asettelemaan arvojasi sen suhteen - onnistuitko sittenkään.
      Sua ahistaa kun tiedät, että sun ois pakko kyetä jättämään vanhat taakse, mikäli aiot sitä isoa muutosta tuon vaalean aikuisen miehen kanssa miettiä. Sua stressaa kun pelkäät kuulevas jotain paljastavaa.
      Itekses paljon pohdit jotakin, eri paikkakunnalta olevaa - sinua täysin vallassaan pitävää miestä. Kuun valossa elävät unet ja intuitiot ja unessa kulkevaa uhkaa monet vaarat - koska hän ei välttämättä niitä näe. Sinulla on kaikki syy olla tyytyväinen siihen, mitä olet jo saavuttanut ja tähän liittyy joku harvemmin atvattu ihminen, jonka suhteen pikkusen alkais jo valokin pilkahdella.
      Jotakin tulee täysin äkkiarvaamatta ja se on sitten sillälailla että kuten siinä yhessä kauniissa laulussa sanotaan: You're my world, my life.., my everything.. Oot onnesi kukkuloilla, mutta valintojakin pitää tehä. Kaikkea elämässäsi kuitenkin on sulassa sopusoinnussa ja muutosten tuuletkin puhaltelevat ja olet kaikinpuolin balanssissa.
      Jossain pitkään ajtkuneessa jutussa, pitää takoa kun rauta on kuumaa. Maailmalta kiirii uutisia jossa koet, että asiat meni niinkun pitikin, mut sit jokin yllättää sut täysin ja vie aika vaikeitten asioitten kekselle.
      Kaiken menestymisesi keskelle tulee jotakin äkkiarvaamatta ja sun on osattava ratkaista mitä teet. Kilpailu on kovaa ja vaikka tilanne onkin haastava, nyt on pidettävä jalat maassa ja järki päässä. Se kuluttaa sua aikalailla :(
      Ero tai pelko siitä ja vaaleahko nainen, Joku puuhailee sun selkäs takana ties mitä ja saa tilanteen aika levottomaks.. Sun on aika vaikea kohdata tosiasioita jonkun viestin tiimoilta. Kuitenkin..,sinulla on ne onnistumisen avaimet hyppysissäsi ja ootkin aika hilpeällä mielellä lopulta, kun harmonia palautuu..

      • Aikuinen nainen

        PALJON KIITOKSIA TAAS SINULLE. Miten näet tämä vaalea mies tuleeko pidempi suhde vai onko vaan ohi menevä.


      • Aikuinen nainen
        Aikuinen nainen kirjoitti:

        PALJON KIITOKSIA TAAS SINULLE. Miten näet tämä vaalea mies tuleeko pidempi suhde vai onko vaan ohi menevä.

        Hei, jaksaatko vielä katsoa tämä vaalea mies mitä tulee?


    • 4 Smile

      oota hetki..

    • 4 Smile

      kotiasioissa sulla joku mielitietty ollut, mutta tilanne pikkusen haastava ollut. Onnistumismahdollisuuksistako kyse? Viestiä vaaleahoon aikuiseen mieheen lityen.

      Nyt
      Aineellisia asioita ja sitä, että nyt kaiken kiintymyksen keskelläkin, toiveikkuuttakin ilmassa ja nyt pitää takoa kun se rauta on kuumaa.. Sit maailmalta kiirii uutisia, joitten takia pikkusen saatat joutua asettelemaan arvojas uusiksi ja tää liittyy johonkin jo pidemmän aikaa jatkuneeseen juttuun.

      Hyvin suurta onnea ja koti oikeinpäin ja luottamustakin riittää. Sit tulossa jotakin, joka yllättää sut täysin tai sit kyse on kutsusta johonki sosiaaliseen tapahtumaan ja liittyy henkilöön, jolla on aika iso ote asioissasi. Menestystä ja jostakin asiasta eroon pääsemistä.
      Noh kun tuota.., täällä on hyvin suurta rakkauden tunnetta johonki ristiveriseen aikuiseen mieheen, sitä et tosin millään vielä usko, mutta jotakin mutu-tuntumaa jo on ja se hallihtee aika palon ajatuksiasi. Sopusointua ja sillehän et mitään mahda.
      Kaikki onnistumisen edellytykset ja harmoniaa. Kaikenlaisia ehdotuksia sinkoilee ja saa sut vähä levottomaks ja itekses paljon asioita pohditkin ja sun pitää osata ratkaista mitä teet ja siinä tarvitaan nyt terävää älyä.
      Vaalea nainen ja työn kortti. Eri paikkakunta ja tulevaisuuden suunnitelmia ja jonkun viestin myötä, kaikki syy iloon ja juhlaan
      Rahasopimusasiat ja vaalea aikuinen mies ja joku juttu, jossa oot kokenu ittes pikkusen ulkopuoliseksi ja nyt sua sit ravistellaan kunnolla. Viestiä jostain lämminhenkisestä, viisaasta aikuisesta naisesta ja tää sitten voikin koitua kohtaloiksesi.
      Pikkusen oot tyytymätön siihen 'oikeuteen, joka tapahtuu' ja muutosten tuulet puhaltelevat. Löydät kumminkin tasapainosi ja nyt onkin viisasta panna töppöset tiukasti maan kamaralle, Jotakin kaikkea muuta, kun miellyttävää - on tulossa ja sitä sitte pähkäilet kun häly ympäriltäsi laantuu.
      Tässä myös - on uusi mahdollisuutesi selättää joku nainen joka tässä kuviossa on. Jotakin tulee vääjäämättä - jonkun asian paljastuminen ja se vaatii sinulta kyllä aika paljon. valintoja pitää tehdä.
      Jotakin tulee puskista ja kilpailu on kovaa. Sinä menet kuitenkin vakain aikein - ristiverinen nainen, joku harvemmin tapaamasi ja tässä nyt on osattava päästää vanhoista haamuista irti, mikäli aikoo, että se aurinkokin alkaa paistaa.
      Tilanne ei ole helppo ja stressaat mokomaa, mutta sitten tuumaat että what a fuck, ja ohitat asian olan kohautuksella. Sun pitää kumminkin tajuta, että tässä ehkä on tarkoituksenakin tökkiä sua puukolla selkään, että alkaisit murehtimaan turhia - ihan turhaan

      • Aikuinen nainen

        Kiitos taas sinulle. Kyllä onnea ja rakkaus olisi tervetullut kaiken vaikeuden jälkeen. Mukavaa sunnuntai sinulle ja jaksamista myös.


      • Aikuinen nainen
        Aikuinen nainen kirjoitti:

        Kiitos taas sinulle. Kyllä onnea ja rakkaus olisi tervetullut kaiken vaikeuden jälkeen. Mukavaa sunnuntai sinulle ja jaksamista myös.

        Hei taas, katsotko terveys, rakkaus ja rahaasiat?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      66
      1120
    2. Viesti sinulle

      Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️
      Ikävä
      42
      816
    3. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      69
      782
    4. Olen kironnut sinut alimpaan helvettiin

      Hyvää matkaa.
      Ikävä
      76
      752
    5. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      149
      736
    6. Miksi meille jäi

      Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk
      Ikävä
      37
      685
    7. Ikävö sinua nainen!

      Rakastan sua! ❤️💛❤️💜🧡🧡💚🤎:💜💜❤️
      Ikävä
      64
      683
    8. Mitä sinulle on tapahtunut lapsena

      Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)
      Ikävä
      78
      673
    9. Rakas, rakkaampi, rakkain

      Olen tullut siihen johtopäätökseen, ettei minun kannata rakastaa. Kaikki joita olen koskaan rakastanut vain kohtelevat m
      Sinkut
      117
      578
    10. Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.

      Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k
      Sinkut
      202
      576
    11. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      11
      554
    12. Haluan purkaa vielä tuntemuksia

      Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei
      Ikävä
      19
      550
    13. Kyllä tiedän sun

      Likaiset pelit selän takana
      Ikävä
      52
      539
    14. Sara Sieppi ja hissi tänään

      Voi helvetin helvetti. Nytkö tätä naikkosta täytyy palvoa ja antaa etuoikeus hissiin, kun hän on vääntänyt kakaran maail
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      505
    15. Onko tuo joku katkera nainen oikeasti

      Joka sinua syyttää?
      Ikävä
      90
      498
    16. Ketä ajattelen

      kun mietin, mitä sinulle kuuluu? En tunne sinua oikeasti, ja se on ehkä hyvä, koska jos tietäisin enemmän, se varmaan v
      Ikävä
      18
      490
    17. Työttömän miehen ihmisarvo

      ..parisuhdemarkkinoilla on olematon. Työtön mies on naisille ihmisjätettä, varsinkin jos sattuu olemaan vielä kunnolline
      Sinkut
      114
      455
    18. YLINEN pilaa Ähtärin mahdollisuudet.

      Vuodeosastopäätös jossa Nina Ylinen (sdp) äänesti niiden lopettamisen puolesta, hoitajille potkut ja silti arviointimene
      Ähtäri
      25
      446
    19. Pilkettä sunnuntain silmässä

      😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto
      Sinkut
      65
      441
    20. Persujen Puhoksen retki

      Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet
      Perussuomalaiset
      144
      427
    Aihe