166 hullua..

äänesti remun taas valtuustoon! eikö mitään opittu edellisestä kaudesta!??
71163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

näillä äänestäjillä on pyromaanisia taipumuksia? Eihän k.o. henkilö ole tehnyt muuta kuin päristellyt rumpuja ja rääkynyt jotain tönkköenglantia.

Äänestä
  • Kato pitäähän siellä jonkun olla makaamassa pöydän reunalla. Ja tsiikaamassa mitä muut Duunaa.

    Äänestä

  • Minä. kirjoitti:

    Kato pitäähän siellä jonkun olla makaamassa pöydän reunalla. Ja tsiikaamassa mitä muut Duunaa.

    lieneekö edes tutkittu. Useat äänestäjät ovat tympääntyneet koko yhteiskuntaan, eikä syyttä. Jos vaaleissa on ehdokkaana joku aivan mahdoton henkilö, niin tätä äänestetään piruuksissaan. Ei siksi, että olisi pätevä kuin esim. demarien kaksi Mattia. Tällaisia ehdokkaita äänestetään tosissaan. Nykyistä presitanttaa äänesti tarpeeksi moni piruuksissaan, kun eivät pitäneet Esko Ahosta. Myös pervot äänestivät Ahoa vastaan, kun hän edusti perinteisiä arvoja.

    Äänestä

Jep ja taas saa hävetä seuraavat 4 vuotta porvoolaisuuttaan.

Äänestä
  • kauankohan tällä kertaa menee ilman huumesotkuja??

    Äänestä

Onpahan yksi paikka RKP:ltä pois. Remu on Porvoon king!!

Äänestä

Onhan se kumma ensin palaa talo ei ole tehty palotarkastuksia ei ole vakuutuksia.Mitenkähän jos olisi rahvaalle käynyt näin .Luulen että istuisi linnassa laiminlyönneistä?Mutta nyt kerätään rahaa P-aukisille Remulle.Porvoon veronmaksajat maksavat korjaukset .Luulen että osa Remun äänestäjistä on narkkareita?Nehän maksavat paljon veroja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei ainakaan remu kirjoitti:

äänesti remun taas valtuustoon! eikö mitään opittu edellisestä kaudesta!??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu