Laita tähän viestiketjuun linkki viimeiseen postaukseesi. EI blogiisi vaan postaukseen!
:)
Jos laitat linkin, käythän vierailemassa vähintään yhdessä blogissa (sinun linkkisi yläpuolella olevassa blogissa) ja jätä myös kommentti.
Viimeisin postauksesi
14
179
Vastaukset
- Kivempi blogi
Miten lisätään linkkejä postaukseen:
http://kivempiblogi.blogspot.fi/2014/09/miten-lisataan-linkkeja-postaukseen.html - abi96
http://peaceandthebeatles.blogspot.fi/2014/09/the-girl-who-lived.html
Lukion abivuotta käyvä tyttö kirjoittelee onnellisuudesta ja kaikesta mahdollisesta maan ja taivaan välillä:)
peaceandthebeatles.blogspot.com - kivempiblogi
Blogin perustaminen - 10 vinkkiä
http://kivempiblogi.blogspot.fi/2014/09/oman-blogin-perustaminen-10-vinkkia.html - MrsK_
Ihanien juustoherrkujen ohje:
http://iammrsk.blogspot.fi/2014/09/cheese-delights.html - työtön luuseri
Voitin eilen liput I love me -messuille! Jeeeee!!! ;)
http://tyotonluuseri.blogspot.fi/2014/09/liput-i-love-me-messuille.html - lintuh
Syksyisiä kuvia eiliseltä :)
http://lintuh.blogspot.fi/2014/10/im-so-glad-i-live-in-world-where-there.html - työtön luuseri
Vielä kaksi tuntia ja sitten We Want More :)
http://tyotonluuseri.blogspot.fi/2014/10/tyottomyys-la-miljoonasade.html - kivempi blogi
Muistuttaisin, että on hyvien tapojen mukaista oikeasti vieraille vähintään yhdessä näistä blogissa ja jättää se kommentti. Se oli koko jutun tarkoitus eikä vain "huomaa mun blogi, kiitos" :)
- Kivempi blogi
Viikonlopun linkkirinki alkaa!
http://kivempiblogi.blogspot.fi/2014/10/viikonlopun-linkkirinki-alkaa.html- lintuh
Just tullut uusi postaus Barcelonan ostoksista! :)
http://lintuh.blogspot.fi/2014/10/ostoksia.html
- Esko "E.K." Komero
Kerron tarinan syrjäytymiseni alkusykäyksestä. Näinhän siinä kävi:
http://eskokomero.blogspot.fi/2014/10/komeroitumisesta-eli-alfasta-betaksi.html - Mikkohan se
Jos ilmaiset tietokonepelit sattuvat kiinnostamaan... :)
http://mikkoakinkiinnostaa.blogspot.fi/2014/10/crusader-no-remorse-ilmaiseksi.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1693175
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541829Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461784Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591644- 771574
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3361458Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811329The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201258- 1581112
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251095