En jaksannut edes katsoa että oliko tästä muita aiheita mutta miten voin poistaa Istartsurfin?En muista miten se olisi ilmestynyt koneelle mutta ei ole millään kokeilulla lähtenyt,ei lukenut ohjauspaneelissa eikä auttanut sekään että asensin googlen uudelleen oletushakukoneeksi,ei millään.Kaipaisin lisää neuvoja siis ! Kiitos :)
Istartsurf
AsusWindo7
2
91
Vastaukset
- browserdoktor
Use this guide http://www.browserdoktor.de/istartsurf-entfernen/
It's easy. You can translate it with Google translator. - Aarre8765t4r3
En osaa edes vastata tähän kunnolla mutta eikös siellä alapuolella lue "uninstall"?
kokemusta on sillä latailin netistä jotain hölmöä,musiikkia,mp3 tiedostoja ja tiedän ja olen kuullut , että iStartsurf voi olla jopa virus ja sitkeä eikä kaikilla edes lähde koneesta..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?901757- 851242
- 1101123
- 71954
- 102884
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56828- 47741
- 36732
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47681- 33663