Smile4

Janiina__

Hei Smile4,
Olisiko mahdollista saada tulkinta rakkauteen? Mitä tietty mieshenkilö ajattelee minusta? Olen vaalea nainen.

2

138

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4 Smile

      Mennyt
      Sun on ollu vähä vaikea mieltää jotakin juttua, joka ei ihan mennykään niinku oisit toivonut. Joku selkäs takana puuhastelija on ollu, jonka kanssa jo sinut ootkin, mutta täällä on ollut myös jokin muutos, liittyykö sitten tuohon edellä kuvattuun kun täällä on, että jotakin on tullut täysin puskista, mutta että jonkunlaiseen sovintoon oot jo päässyt

      Nyt
      Joku juttu tässä nyt on. Kyseessä voi olla joko iso muutos TAI sitten sun pitää osata päästää irti jostakin joka ei kannata. Tää aiheuttaa jonkun asteista liikehdintää ja tasapainon säilymisen kanssa stressaat jonkin verran. Sitten tässä on vaalea TAI sitten lämmin ja ymmärtäväinen aikuinen nainen - joku tulee aikamoisena yllätyksenä ja vaikuttais että tähän liittyy henkilö, joka 'pitää sua otteessaan.'

      Tulee
      Maailmalta kiirii uutisia, joitten tiimoilta tuumaat että pistääkkö piikkarit jalkaan ja lähtiskös tantsuihin ;) Olet hilpeällä mielellä, muttet mahda sille silti mitään, että joku kummiski nakertaa tuota hilpeyttäsi. Sit tulee viesti, joka saa päivän taas paistamaan.
      Kuun valossa elävät unet ja intuitiot. Lienetkö kuittenkin puntaroit yhtä asiaa - huomaamatta sitä toisaalla olevaa asiaa. Tässä nyt on kyse kumminkin uudesta mahdollisuudesta/tilaisuudesta. Ne onnistumisen tiirikat on sinulla, mutta kun pitäis vielä osata ratkaista mitä tekee.. Tää näyttäs liittyvän johonkin jo, pidemmän aikaa jatkuneeseen juttuun ja siihen että siitä ilmenee jotain. se tulee sulle juoruna/viestinä/kirjeenä.
      Joku nainen ja se, että tää tulee vääjäämättä ja sen takia menee arvosi uusiksi. Valintoja. Ja aika ravistelevakin tuo tapahtuma voi olla, vieden sinut kohti eroa/eroon pääsemistä jostakin/kolmas osapuoli.
      Kuitenkin.., toisaalta onnistutkin aikeissasi, vaikka pikkusen takajaloillas oot. Paljon fundeeraat jotain harvemmin tavattua ystävääsi/tuttuasi. Rahasopimusasiat on nyt tapetilla.
      Saat viestin, josta et yhtään tykkää, liittyy aineellisiin asioihin ja niiden myötä ovat suoraan verrannolliset kotiasioihisi. Saat jonkun viestin ja sinulta kysytään aika paljon rohkeutta, että edelleen voit 'näyttää' onnelliselta.
      Ristiverinen aikuinen mies ja ties mitä ehdotuksia. Liittyy asiaan jossa pikkusen koet jääväs ulkopuoliseksi, etenkin mitä tulee tulevaisuuden suunnitelmien tekemiseen. Tilanne on haastava, muttei toivoton ja lopultas se sit sujuu, niinkun on parasta.
      Rakkaus ja pataässä, eli nyt tarvit teräväpäisyyttä/tahdonlujuutta. Tässä on ristiverinen nainen ja vaaleahko mies. Menet vaikka silmät sidottuina läpi kuohujen ja ohuella nuorallasi - siltikään putoamatta. Tilanne on kieltämättä vaikea, pidä siltikin jalat maassa ja järki päässä.
      Kohtalonpyörä raksuttaa kaikelle omaa aikaansa ja vaikka nyt ootkin ahistunut jonkun hyvän ystäväs takia ja yrität ymmärtää ymmärtämästä päästyäsikin, työtä tämä sinulta vaatii, vielä jonkun aikaa, mutta sitten asiat järjestyvät kuitenkin lopulta.
      Hirveästi haalit murheita vaalean aikuisen miehen taholta, rakastat ja toivot harmonian säilyvän. Luottamuksesikin pikkusen on koetuksella jonkun kilpailutilanteen takia. Nyt kuitenkin on tuijotettava vain niihin faktoihin ja oltava topakkana kaiken keskellä

    • Janiina__

      Kiitos paljon kattavasta tulkinnasta! Tämä avautuu minulle vähitellen...
      Mukavaa syksyä Sinulle!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      35
      3575
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      131
      2465
    3. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      31
      1970
    4. Sanna Antikainen (ps) : Vornasen pyssy suututti demarit

      https://www.suomenuutiset.fi/sanna-antikaisen-kolumni-vornasen-pyssy-suututti-demarit-mutta-kuka-puhuu-totta/ Vornasen
      Maailman menoa
      10
      1559
    5. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      76
      1556
    6. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

      Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
      Maailman menoa
      56
      1346
    7. Miksi rakastuit ?

      Kyseiseen naiseen?
      Ikävä
      67
      1230
    8. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      67
      1180
    9. Mun on pakko uskaltaa

      Mikäköhän olisi pahin skenaario, jos vain laittaisin hänelle viestin, et haluan jutella meistä? Se, että hän vastaisi, e
      Ikävä
      58
      1174
    10. Mikä on sinun ja kaivattusi ikä

      💕💕💕💕
      Ikävä
      66
      1117
    Aihe