Smile4

Janiina__

Hei Smile4,
Olisiko mahdollista saada tulkinta rakkauteen? Mitä tietty mieshenkilö ajattelee minusta? Olen vaalea nainen.

2

197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4 Smile

      Mennyt
      Sun on ollu vähä vaikea mieltää jotakin juttua, joka ei ihan mennykään niinku oisit toivonut. Joku selkäs takana puuhastelija on ollu, jonka kanssa jo sinut ootkin, mutta täällä on ollut myös jokin muutos, liittyykö sitten tuohon edellä kuvattuun kun täällä on, että jotakin on tullut täysin puskista, mutta että jonkunlaiseen sovintoon oot jo päässyt

      Nyt
      Joku juttu tässä nyt on. Kyseessä voi olla joko iso muutos TAI sitten sun pitää osata päästää irti jostakin joka ei kannata. Tää aiheuttaa jonkun asteista liikehdintää ja tasapainon säilymisen kanssa stressaat jonkin verran. Sitten tässä on vaalea TAI sitten lämmin ja ymmärtäväinen aikuinen nainen - joku tulee aikamoisena yllätyksenä ja vaikuttais että tähän liittyy henkilö, joka 'pitää sua otteessaan.'

      Tulee
      Maailmalta kiirii uutisia, joitten tiimoilta tuumaat että pistääkkö piikkarit jalkaan ja lähtiskös tantsuihin ;) Olet hilpeällä mielellä, muttet mahda sille silti mitään, että joku kummiski nakertaa tuota hilpeyttäsi. Sit tulee viesti, joka saa päivän taas paistamaan.
      Kuun valossa elävät unet ja intuitiot. Lienetkö kuittenkin puntaroit yhtä asiaa - huomaamatta sitä toisaalla olevaa asiaa. Tässä nyt on kyse kumminkin uudesta mahdollisuudesta/tilaisuudesta. Ne onnistumisen tiirikat on sinulla, mutta kun pitäis vielä osata ratkaista mitä tekee.. Tää näyttäs liittyvän johonkin jo, pidemmän aikaa jatkuneeseen juttuun ja siihen että siitä ilmenee jotain. se tulee sulle juoruna/viestinä/kirjeenä.
      Joku nainen ja se, että tää tulee vääjäämättä ja sen takia menee arvosi uusiksi. Valintoja. Ja aika ravistelevakin tuo tapahtuma voi olla, vieden sinut kohti eroa/eroon pääsemistä jostakin/kolmas osapuoli.
      Kuitenkin.., toisaalta onnistutkin aikeissasi, vaikka pikkusen takajaloillas oot. Paljon fundeeraat jotain harvemmin tavattua ystävääsi/tuttuasi. Rahasopimusasiat on nyt tapetilla.
      Saat viestin, josta et yhtään tykkää, liittyy aineellisiin asioihin ja niiden myötä ovat suoraan verrannolliset kotiasioihisi. Saat jonkun viestin ja sinulta kysytään aika paljon rohkeutta, että edelleen voit 'näyttää' onnelliselta.
      Ristiverinen aikuinen mies ja ties mitä ehdotuksia. Liittyy asiaan jossa pikkusen koet jääväs ulkopuoliseksi, etenkin mitä tulee tulevaisuuden suunnitelmien tekemiseen. Tilanne on haastava, muttei toivoton ja lopultas se sit sujuu, niinkun on parasta.
      Rakkaus ja pataässä, eli nyt tarvit teräväpäisyyttä/tahdonlujuutta. Tässä on ristiverinen nainen ja vaaleahko mies. Menet vaikka silmät sidottuina läpi kuohujen ja ohuella nuorallasi - siltikään putoamatta. Tilanne on kieltämättä vaikea, pidä siltikin jalat maassa ja järki päässä.
      Kohtalonpyörä raksuttaa kaikelle omaa aikaansa ja vaikka nyt ootkin ahistunut jonkun hyvän ystäväs takia ja yrität ymmärtää ymmärtämästä päästyäsikin, työtä tämä sinulta vaatii, vielä jonkun aikaa, mutta sitten asiat järjestyvät kuitenkin lopulta.
      Hirveästi haalit murheita vaalean aikuisen miehen taholta, rakastat ja toivot harmonian säilyvän. Luottamuksesikin pikkusen on koetuksella jonkun kilpailutilanteen takia. Nyt kuitenkin on tuijotettava vain niihin faktoihin ja oltava topakkana kaiken keskellä

    • Janiina__

      Kiitos paljon kattavasta tulkinnasta! Tämä avautuu minulle vähitellen...
      Mukavaa syksyä Sinulle!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      61
      1149
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      881
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      322
      644
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      641
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      114
      614
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      608
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      590
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      75
      556
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      554
    Aihe