Näpsäytin jollain konstin käynnistä-palkin alhaalta ensin pystysuuntaan sivulle, ja sain sen nyt taas jotenkin meneen jo ylös poikittain, mutta millä ilveellä saan sen takasin alas???
Varmasti helppo juttu, mutta mikä kikka?
miten xp:ssä käynnistyspalkki alas?
7
464
Vastaukset
- Pong
Ota palkista hiirella kiinni ja vedä alas. Työkalupalkki ei saa olla lukittu.
- tämä kikka
>Näpsäytin jollain konstin käynnistä-palkin alhaalta ensin pystysuuntaan sivulle, ja sain sen nyt taas jotenkin meneen jo ylös poikittain, mutta millä ilveellä saan sen takasin alas???
Varmasti helppo juttu, mutta mikä kikka<
-Vie kursori Käynnistä palkin päälle (tyhjään kohtaan) ja paina hiiren vasen korva alas ja vedä reunojen kautta palkki takaisin oikeaan paikkaansa.- japa
..päästiin asiaan niin voitko neuvoa miten se palkki mikä on tossa näytön oikeassa reunassa palautetaan..siis se palkki missä on esim wordit ja exelit ym...hävisi sp2 päivityksen yhteydessä.
- löytyä
japa kirjoitti:
..päästiin asiaan niin voitko neuvoa miten se palkki mikä on tossa näytön oikeassa reunassa palautetaan..siis se palkki missä on esim wordit ja exelit ym...hävisi sp2 päivityksen yhteydessä.
käynnistä valikon kautta ohjelmiin ja microsoft officeohjelmiin niin sieltä pitäisi löytyä pikavalintapalkin käynnistys.
- japa
löytyä kirjoitti:
käynnistä valikon kautta ohjelmiin ja microsoft officeohjelmiin niin sieltä pitäisi löytyä pikavalintapalkin käynnistys.
kiitti !
- eunukki
Tiesin ettei ole vaikea homma, mutta eihän sitä muistanut ;)
- se on surkea
Suurin syy netin yskimiseen on SONERA jonka verkossa jauhaa valtava määrä viiruksia! soneralla ei osata kunnollista suojausta ym.asiaan kuuluvaa toimintaa millä yhteydet pelaisivat luotettavasti. Koneet on alitehosia jne jne...kirveellä olisi töitä! kaverini oli kanssa soneran asiakas ja vaihtoi lopulta sovinnolla toiseen operaattoriin kaikki ongelmat loppuivat ja samoten virusten hyökkäilyt!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1074662Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293433No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452390- 491514
- 361423
- 381236
- 141142
- 1591036
- 271028
- 6954