h a l l o w e e n

missä halloween juhlia ?
7707
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

http://www.bileet.org
ei ole enää jyväskylää tuollakaan ?
kaupunki on tippunut kartalta ?

Äänestä

tsekkaas, oisko ainakin Elohuvissa, sielä ainakin yleensä on teemabileitä.Kyl mä luulen, et löytyy, kun vain kurkkaat baarien kotisivuille?

Äänestä
  • ei o
    viikonloppuna ku ei o

    Äänestä

melkoisen monta naiseksi pukeutunutta miestä (no, jos aina on tehnyt mieli ja kerran vuodessa niin saa tehdä mikäs tuossa), perkeleitä (naispuolisia kaikki sarvipäät) ja joku hauskan näköinen jolla antennit vilkkui (nainen) jne.

Äänestä
  • keiju

    Äänestä

ei sitä missään kumminkaan vietetä.
eikä ollut edes kahvilaa tänään kaupunkiin tullessa aamusella auki. naiset taitaa muut juoda liikaa lauantaina kun ainoastaan miesten kahvila veturissa oli auki.

Äänestä

bizarreklubilla juhlat, sinne vaan ruoskan kanssa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m i s s ä ? kirjoitti:

missä halloween juhlia ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu