Hääpaikkoja Kouvolasta

Hei!

Minkälaisia hääpaikkoja on Kouvolan seudulla, noin 100-150 henkilölle?
3304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muuta paikkaa en tiedäkkään Kouvolasta.
Upseerikerho siksi että olemme siellä hääkeikalla
marraskuussa.Jos tarvitset hyvää Tanssibändiä,käy katsomassa kotisivultamme: http://kotisivu.mtv3.fi/jamifox
Yhteystiedot löytyvät sieltä.

Äänestä

Ei ihan Kouvolassa, mutta Jaalassa on sellainen paikka, kuin Aurantola, jos haaveilee kunnon kesähäistä kartanomaisemassa, niin suosittelen!!! On kappeli, kartano, tanssipaikka... Käytiin Kotkasta asti pitämässä siellä häät ja saatiin upeaa palvelua!!!

Äänestä

Moision Kartano Elimäellä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laura kirjoitti:

Hei!

Minkälaisia hääpaikkoja on Kouvolan seudulla, noin 100-150 henkilölle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu