Kuka poistetaan talosta tänään?

Sääntöjä on jälleen rikottu. HEHHEH
5156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

1. tulee mieleen Nimo -harras toive
2. Jenna
3. Dani
4. Tuulikki

Äänestä

Ketään ei olla poistamassa talosta, lue uutiset.

Äänestä

ja mistähän sinä sen tiedät?

Äänestä
  • Siitä kun seuraan BB taloa, tehtäväaluekin on osa taloa.

    Äänestä

jonathan vois jo vihdoin lähtee kotii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BBKATSOJA VUODESTA22 kirjoitti:

Sääntöjä on jälleen rikottu. HEHHEH

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu