Arabimaat

Mitenköhän käy sen homon matkustelu arabimaissa voipi olla viisumi tiukassa
798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

hoitoon. hei ei viisumissa lue että olet homo. hyvin ovat päässeet matkustelemaan

Äänestä
  • Jonista ja Joonathanista ei voi erehtyä mitä oikein ovat.

    Äänestä

  • erqujfijfao kirjoitti:

    Jonista ja Joonathanista ei voi erehtyä mitä oikein ovat.

    Joo, niiden idioottien matka tyssää heti passintarkastuksessa, ei homoja lasketa mihin tahansa valtioon, ja tosiaan ei heidän käytöksestä ja ulkonäöstä voi erehtyä kuin sokea ja kuuro :)

    Äänestä

Monissa maissa homot tapetaan.

Äänestä
  • Mutta eihän nämä meidän ällöttävät homot ole matkalla kuin kotiin sunnuntaisin :)))) ja ehkä hoitoon :)

    Äänestä

Homoilu on miesten hommaa!

Äänestä
  • Homo hiljaa !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hoitoon kirjoitti:

Mitenköhän käy sen homon matkustelu arabimaissa voipi olla viisumi tiukassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu