Annoitko

rokottaa itsesi: http://nwohavaintoja.blogspot.fi/2014/09/80-15-vuotiaista-suomalaistytoista.html

Toisaalta, liikaahan meitä onkin tällä pallolla.
Vaan onko se liika ihmisiä vai värivammaisia?
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikä tuo ole ainut lähde: http://www.magneettimedia.com/hpv-rokotteen-saaneita-tyttoja-vaivaa-outo-sairaus/ Tämä kyllä leimataan huuhaaksi sen takia, että se uskaltaa kertoa totuuden.
Myös tämän http://www.magneettimedia.com/rokottamattomat-lapset-ovat-terveempia/ pitäisi herättää ajattelukykyisissä uusia ajatuksia.
Kaikissa noissahan on linkit alkuperäissivustoille, joten kielitaitoisina voitte tarkistaa lähteen. Minun nuoruudessani (lienen isovanhempiesi ikäinen) ei ulkomaan kieliä opetettu kuin niitten lapsille, joilla oli varaa panna lapsensa oppikouluun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Non-Sompanssi kirjoitti:

rokottaa itsesi: http://nwohavaintoja.blogspot.fi/2014/09/80-15-vuotiaista-suomalaistytoista.html

Toisaalta, liikaahan meitä onkin tällä pallolla.
Vaan onko se liika ihmisiä vai värivammaisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu