haukkuu andtea seläntakana haukkujaksi ,ja paskanpuhujaksi. HEI HALOO!! jonathan on kylmä, kova, tunteeton, ihmis shakkia pelaava narsisti. andte on varmasti porukan aidoin ja reiluin.
kylmä, tunteeton, julma jonathan
konna J
33614
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Jonathanin tunteettomuus ja kylmyys tuli tänään hyvin esiin, kun Dani joutui valitsemaan jonkun asukkaan kivikkoon. Dani valitsi Andten, koska ajatteli, että selviäisi siellä parhaiten. Jonathan sanoi, että olisi valinnut Tuulikin. Dani sanoi, että ei olisi voinut koskaan valita vanhinta asukasta ulos yöksi. Jonathan heti paikkaamaan, niin, että olisin valinnut Tuulikin vain siksi, että hän olisi voinut opettaa tytöille kaikkia juttuja.
Andte on hivenen naivi-typerys; meni haukkumaan Jonathania Tuijalle ja se läskipää meni tietysti kertomaan hintille asian. näin on asian laita.
No Tuija se idiootti on kun on niin rakastanut Jonathaniin , kertoo kaiken tästä ylipaksusta lehmitytöstä, ei ole mikään herkku tuija ei edes luonteeltaan.
Tuija , jonna ja jonathan = paskaa
tuija laihtunut muka 18kg! silti maha retkottaa niinkuin vanhalla rekkamiehellä !!
andte on kyl naivi ja sinisilmäinen. mut reilu. tuija on manne-homon aivoton kätyri.Jonathan pitäisi saada talosta heti pois. jonathan ei tunne sanoja - reilu, oikeudenmukainen, tasapuolinen, ystävä, rehellisyys.
Poistakaa nyt tuo jonathan talosta ! ei tätä ohjelmaa voi enään katsoa !
Viimeinen niitti oli kyl tuo andten tyllääminen ! jonathan on oikeasti paha ihminen, sen näkee kaikessa hänen toiminnassaan. 24/7.
Jonathan on masinoinut nyt akat andtea ja jarnoa vastaan. on se surkea minä minä "ihminen".
Jonathan on kiero ja hyvin ilkeä. Jatkuvia piikkejä lentelee. Miksi niitä ei näytetä koosteissa, että ihmiset näkisivät oikean puolen. Ei juuri vastenmielisempää asukasta ole ennen nähty!
Kaikki koosteet on Jonathanin nuoleskelua sen perusteella katsojille ei selviä se mitä 24/7 katsojat tietävät.
Kyl tämä on tullu ilmi ko. henkilöstä, vaikkei tuota 24/7:aa olekaan.
jonathan on paha ihminen. esittää, teeskentelee, manipuloi, ja pelaa törkeästi.
ja EXTRA lähetyksessä julkkisvieraat kehuvat ja nuolevat jonathania!! epäreilua, ja ei todellakaan tasapuolista. yök.
Jep 24/7 näkee jonathanin kierouden ja tunteettomuuden. koosteissa hänestä tehdään väkisin hyvä. mut 24/7 näkee.
jonathan on niin petollinen. siis yök. oikea riidankylväjä. etsii heikkouden ja iskee. esim jos joku on kännissä niin painostaa mokaamaan.
jonathan hakkaa läyhäringissään puukkoja jarnon selkään. kuvottava akka tämä jonathan.
yrittää tehä juuri nyt andtelle. provosoi toisen mokaamaan.liero.
Sanotaan nyt vaihteeksi nätisti. Jonathan on tuotannon suosikki, jota ajetaan voittoon vaikka väkisin. Samankaltaiset suosii samankaltaisia.
Ihme ettei ole vielä pudonnut, tämä alaisiaan käskyttävä negatiivista ilmapiiriä luova mukajohtaja. Jos olisi miinusäänet käytössä, näin varmasti olisi käynyt.
Jonathan on kyllä harvinaisen ikävä ihminen asukkaita kohtaan. Koosteissa näytetään aina hänet hauskuuttajana, ei äänessäolevana. Tosiasiassa ääni raikuu talossa muiden yli jatkuvasti.
BIG BROTHER HYYSÄÄ HOMOJA. EN KATSO ENÄÄ IKINÄ. EI OLE HYVÄÄ VIIHDETTÄ. RÄISÄNEN ON HOMO. JONATHANIA EI VIITI KATTOA ERKKIKÄÄN. VITTU, MIKÄ KUSIPÄÄ.
jonathan päättää aivan kaikesta. kuka tekee koska tekee, ja miten. rasittava määräilijä. epärehellinen ketku.
no hyi paska helvetti joku JONATH AN
jonathan on kyl paha ihminen. kylmä ja tunteeton.
jäänyt 13-vuotiaan tasolle käkättää ja teeskentelee muka niin kauheen leikkisä pikkurotta että voi voi ku mä oon vitsikäs ja hassuuuu... yöks
Jonathan on on BB. talon 2015 virallinen läyhääjä./seläntakana puhuja!
Kyllä Jonathan on paljon pahempi, kuin yksikään läyhääjä ikinä. Minä en viitsi enää paljoakaan bb:tä katsella, kun Jonathan on kerrassaan vastenmielinen kuvotus. Kyllä Jonathanin katsomisessa on viihde melko hakusessaan.
Eikö sitä hinttiä saada hiiteen talosta. Tuommosta diktaattoria ei jaksa kukaan.
Se sikamainen jätkä luulee, että vain hänellä on talossa määräysvalta.
Syyttää muita seläntakana puhumisesta, vaikka itse on pahin paskanpuhuja.
Hyi, että mä inhoan sitä härän näköistä ukkoa Jonathania.
Oikein puistattaa, kun niin syvältä inhoaa sitä.
jonathan on yksinkertaisesti paha ihminen.
Törkeän kuvottava tapaus kertakaikkiaan! Jos ei Jonathan lennä ulos seuraavassa äänestyksessä, on selvääkin selvempää, että tuon lapsen asteelle jääneen narsistin voitto on päätetty etukäteen.
En usko, että se voittaa. Ainahan tuo näyttää, häätö-äänestyksessä olevan. Että kyllä se vielä tippuu. Harmittavan kauan, se tuolla on ilmapiiriä myrkyttämässä. Toisaalta olis mahtavaa, jos se pääsis finaaliin ja ei voittaskaan. Joutus saatana kärvistelemään tuolla ihan turhaan;) Mutta on Jonathan kyllä suolannut Oman pelinsä, kusipäisellä käytöksellään. Miten helvetissä se voi kuvitella voittavansa. Idiootti!
mulla rupee järki palamaan tuon jonathanin kans. luoja parakkoon äänestäkää se ulos sieltä!!!
Jonathanilla lapsi. Voi sitä lasta..millanen isä..oikea rörkyturparotta..
Äänikin karmee 33 vuotiaalle.. Ulos talosta,ilmapiiri muuttuu!!!
narsisti