Kummastakin maasta on kokemusta.Olen pitänyt molemmista maista.On täysin eri asia matkustaa aviomiehen kanssa, kuin joskus aikanaan naisystävän kanssa.Ainakin Turkissa kohtelu on aivan eri luokkaa, kun menet miehen kanssa.Kun oli naisporukalla, tuli kaikenlaisia ikäviä ehdotuksia, tai seurattiin vessaan ym. En suosittele naisporukalla menoa näihin maihin.Useimmat miehet luulee, että olet tullut iskemään miehiä , vaikkapa syy olisi mennä nauttimaan lämmöstä ja auringosta.
Turkki vai Tunisia ?
ei sinkkuna
5182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vai on se Turkin vessa maailmanympärimatka?
Tajutonta porukkaa!
Palstalla ei voi itse vaikuttaa, mille osastolle kirjoitus tulee, vaan se määrätään.
Sinä et itse tajua mihin latelet, kukaan ei määrää sinun kirjoitteluasi! Jos haluast kirjoittaa Turkista, avaa oikea palsta, jos satut osta lukea!
Kyllä riittää moikkia näillä palstoilla.Oletkohan raukka edes saanut peruskoulua käytyä? Itse olen vaatimattomasti ollut opettaja yli 30 vuiotta.Kyllä opetettavia riittää.
Kyllä pystyy itse vaikuttamaan minne kirjoitus menee, esim. Turkki, avaa Matkakohteet - Eurooppa - Turkki - yleistä Turkista, sitten uusi aihe, kirjota.
Tulee Turkin aiheisiin.