Kaunein

Nyt keskustelua kuka on imatran kaunein ja viehättävin tyttö/nainen alle 30?
5282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mun tytär tietenkin!

Äänestä
  • -Näin vanhempana miehenä (reilu 30v) väittäisin teidän kaikkien olevan kauniita! On suorastaan upeaa nähdä Imatrantytöt liikkumassa kaupungilla, niin kauniita te olette

    Äänestä

  • Hienoa tytöt:) kirjoitti:

    -Näin vanhempana miehenä (reilu 30v) väittäisin teidän kaikkien olevan kauniita! On suorastaan upeaa nähdä Imatrantytöt liikkumassa kaupungilla, niin kauniita te olette

    Voi kuinka ihana postaus!:)

    Äänestä

Tatuoitu ryhis liian tiukoissa farkuissa. Siinä silmä ja muna lepää.

Äänestä

Kauneus on katsojan silmissä :)

Kaikkia ihmiset ovat kauniita omalla tavallaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alfauu kirjoitti:

Nyt keskustelua kuka on imatran kaunein ja viehättävin tyttö/nainen alle 30?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu