Onko kukaan joutunut samaisen naisen uhriksi? Nimellä Teija Kemppainen oleva henkilö myy facebookissa mm. lemmikkieläintarvikkeita suht. edulliseen hintaan. Ostettuasi ja maksettuasi tuotteen tuotetta ei kuitenkaan toimiteta sinulle eikä myynti-ilmoitus lakkaa olemasta sivulla. Ostettuasi tuotteen sinut myös estetään, etkä saa enää yhteyttä myyjään.
Kyseisestä henkilöstä tehty rikosilmoituksia. Varo siis tätä myyjää ja mikäli olet samaan ansaan astunut, käänny pikimmittä poliisin puoleen!
TÄMÄ "NAINEN" VIE RAHASI!!!
huijattu--
2
472
Vastaukset
9 samannimistä profiilia, kukahan niistä? :D
- koiran omistaja
KAUHEE IHMINEN!! kuka oikeesti voi tehä noin !! :o
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 683071
- 612467
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562106- 521871
Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1931863- 401554
- 401510
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141213EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391128- 61063