Olen 38v nainen ja teinistä asti kiehtonut linnakundit.Olin kirjeenvaihdossa joidenkin kanssa ja haaveilin,mutta vain yhden kanssa parisuhde ,hänkin jo kuivilla koko linnameiningeistä.
Olisi kiva vaihdella ajatuksia edelleen linnamiesten kanssa:)
Olisi kiva vaihdella ajatuksia edelleen linnamiesten kanssa:)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Nyt otat järjen käteen ja hakeudut siitä linnahepusta eroon.
Saat hyvän miehen uskovaisesta miehestä joka ajattelee aina sinun parasta.
Älä pilaa elämääsi väärillä valinnoilla.
kohta kyyskybänen entinen ruuna tässä. viimeiseltä saunareissulta pääsin 2011 lopussa. enää en takaisin mene. löysin matkalla jumalan ja siitä saakka on ollut rauha sielussani. jos kiinnostaa niin pistä viestiä tänne palstalle merkinnällä
"jumala on minun road captain"
Niin, se on erittäin hyvä kysymys että mikä näitä naisparkoja vaivaa, jotka käyvät niin kuumana linnakundien perään. Näitä naisiahan on pilvin pimein eikä mitään rajaa sillä, miten raaoista teoista tuomituille nämä lähettelevät rakkauskirjeitä. Ovat häpeäksi koko naissukupuolelle.
Psykiatrit osaisivat varmaan ottaa kantaa, missä on mennyt vikaan. Epäonnistunut isäsuhde? Alistumishalu? Pelastaja-syndrooma? Yleensä näiden naisten motiivit ovat seksuaaliset, mutta ihminenhän onkin vain yksi eläinlaji. Henk.koht. olen sitä mieltä, että nämä ressuparat pitäisi ravistella kuvitelmista karuun todellisuuteen.
Haaveilu sairaiden, köyhien, suurimmalta osaltaan päihdeongelmaisten, usein myös vihanhallinta- ja mielenterveysongelmaisten ukkojen perään, jotka eivät kykene elämään normaalissa yhteiskunnassa. Säälittävää.