Tilasin joku 2viikkoa sitten itselleni dildon mikä surisee ja se on kyllä mahtava. Eilen vasta uskalsin sen avata paketista ja sitä vähän kokeilla. Ensin kokeilin sillä suihin ottoa, ja tuntui kun hampaat olisi kokoajan raastaneet sillee sitä en tiä kuuluuks se asiaa? Sitten vibrailin sillä mun emättimen aluetta ja kostuin ihan märäks, lilluttelin sen koko peniksen kosteeks ja kokeilin saada sen sisääni, en saanu kun pään siitä ja sit sattu jo ihan sairaan paljo, yritin ja yritin mut sattu ihan vitusti joten luovutin, mutta sitten päätin levittää perseeni puolelle kosteutta ja työnsin sen sisään, sen jälkeen ala vatsassa tuntu TOOSI oudolle mut hyvälle..? Sit siinä sitä tuuppailin vähän edes takas ja kokeilin sen jälkeen viellä ykköseen mut en saanu, onko vinkei saada se edestä sisään? Millaisia itsetyydytys kokemuksii teil on? Olen siis nuori 15-17v ja vielläkin neitsyt..
help.. sattuu
äääähd
468
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Et ole venyttänyt immenkalvoasi riittävästi. Sun kannattaa ensin venyttää sitä sormilla, ellet halua, että se repeää kun dildon tunget. Ja kyllä, se sattuu kun se repeää, kaduttaa etten itse venyttänyt, ennen kuin seksiä harrastin :D
Esileikki
On tärkeää kivuttomassa seksissä (ja masturboinnissa). Hierase siis pimpsaa ja totuttele ensin lisäten koko ajan sormia.
Nokun en halua tunkea sormia sinne, se ajaus van ällöttää mua. :DD
Älä ikinä työnnä peräaukon jälkeen dildoa emättimeen, voit saada pahan tulehduksen jos bakteerit pääsee väärään paikkaan. Desinfiointi välissä tai käytä eri kondomia.