haluaisin avata blogin

Haluisin avata blogin missä pääsääntösesti kirjottaisin lesboseksiin liittyviä tarinoita/novelleja, mutta mille sivustolle kannattaa avata ja olisko tälläsellä mahdollisesti lukijoita?? :)
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

wordpressiin kannattanee laittaa ja on sanonta että seksi myy aina, eli kyllä sille varmaan lukijoitakin tulee

Äänestä
  • Okeii täytyy kattoo toi.. :) kiitos!! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minävaan kirjoitti:

Haluisin avata blogin missä pääsääntösesti kirjottaisin lesboseksiin liittyviä tarinoita/novelleja, mutta mille sivustolle kannattaa avata ja olisko tälläsellä mahdollisesti lukijoita?? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu