Yamaha dt 125 sähköt

Oisko kellään tietoa 88-91 dt sähköistä, miten kuuluisi laittaa että,saisi edes käyntiin.
3688
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo on kyllä tietoa.

Äänestä

kuulu saada enää käyntiin!

Äänestä

Oot saanu näköjään vain vittuiluvastauksia :(
Tota, vaikee tilanne, mutta kytkentäkaavio löytynee netistä?
Joihinki esmes Hondiin oon löytäny. Siitä sit vaan värien mukaan tarkistaa johdotuksen (jos väreistä enää saa selvää, ne tapaa mennä aika pahan näkösiks iän myötä.
Myös sitä valmiiks köytettyä johtonippua, jossa on kaikki, taitaa saaha varaosana. Työlästä senki asentaminen, mutta ei tosta nyt kyllä ilman työtä voi selvitäkkään :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sm25 kirjoitti:

Oisko kellään tietoa 88-91 dt sähköistä, miten kuuluisi laittaa että,saisi edes käyntiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu