Onko kukaan majoittunut Sharmissa THREE CORNERS KIROSEIZ RESORT-hotelliin / huoneistohotelliin?
Taso, sijainti ja siisteys kiinnostaa. Ensimmäinen matka Egyptiin ja täytyy sanoa, että jännittää...
Sharm ja hotelli THREE CORNERS KIROSEIZ RESORT
2
978
Vastaukset 2
- juuri palannut
Eilen palasin sharmista ja Kiroseiz hotellista.
Olin ensimmäistä kerta egyptissä ja kokemus oli positiivinen. Ko hotelli on todella hyvätasoinen ja pienen matkan päässä Nama bayn keskustasta. Kuljimme tuon välin hotellin omalla bussikuljetuksella (joka on ilmainen) tai taksilla (hinta vaihtelevasti 15 - 30 puntaa) tinkiminen kuuluu asiaan. Hotellilla mukava oma ranta, jossa mennään ponttoonilaiturilta uimaan. Sinne myös kuljetus hotellin bussilla.
Aamiainen on hyvä ja monipuolinen. Palvelu ystävällistä. Hotellin yleisilme on siisti ja huoneet siivotaan päivittäin, myöskin pyyhkeet vaihdetaan joka päivä. Altailla ja rannalla saa pyyhkeet "pyyhekortilla". Voin vilpittömästi suositella ko hotellia, ihan hyvä valinta. Nama bayn keskusta ja rantakatu on illalla viihtyisä. Sieltä löytyy monia mukavia ruokapaikkoja, kannattaa kokeilla. Hyvää matkaa ! - miiiimu-matkaaja
hei olisimme menossa poikaystäväni kanssa jouluna ko hotelliin. haluaisin tietoa siitä, juuri sijainnista ja millanen ranta on? hotellin ihan vieressä ja se kauempana oleva? ja onko pitkä matka kävellä namaba bayn biitsille?
miten hotellin taso? millainen ruoka?
kiitos etukäteen jo:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 382151
- 56706
- 41661
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne65509- 62502
- 42500
- 45490
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k15470Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh24469T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6467