Onko kukaan kokeillut tommosta? Nelisen euroo/kk olis hinta eli ei kuulosta kovin kalliilta. Vieläpä F-Securen virusturva- ja palomuuriohjelmistot.
http://www.dnainternet.fi/id/tiedostot/nettiturva/10969 77446080474.html
Itellä ZoneAlarm palomuuri ja AVG virustorjunta. Houkuttaisi kokeilla tota F-Securen pakettia.
Mielipiteitä.
http://www.dnainternet.fi/id/tiedostot/nettiturva/10969 77446080474.html
Itellä ZoneAlarm palomuuri ja AVG virustorjunta. Houkuttaisi kokeilla tota F-Securen pakettia.
Mielipiteitä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tässä toimiva linkki DNA Nettiturvasivustolle:
http://www.dnainternet.fi/id/tiedotteet/1097572247345491.html
Tuo DNA:n nettiturva on samanlainen tietoturva ohjelmisto mitä myyvät mm. Sonera,Welho,Elisa,Saunlahti yms. se on erittäin hyvä suomenkielinen taustalla täysin automaattisesti ilman käyttäjän toimenpiteitä toimiva F-securen palomuuri-virustentojunta ohjelmisto.
Kiitti kommentista. Jos se kerran on erittäin hyvä, niin ehkäpä vaihdan siihen sitten tän oman tietoturvaviritykseni.
Hienosti keksitty myyntikikka,hyvä pojat !
Palveluntarjoajien tietoturvapalvelu F-securet on tosiaan HYVIÄ ja täysin vakioasetuksilla toimivia ilman käyttäjän toimenpiteitä ne tarkistaa/asentaa päivityksetkin automaattisesti tunnin välein, joten ne tunnistaa myös aivan uusimmatkin virukset ja haitta-vakoiluohjelmat.
Jos ei tuo tietotekniikka-ala rupee nappaamaan, ni ehkä vaihdan sitten kaupalliselle puolelle.
Harjottelen tässä vaikka näillä palstoilla.
DNA netti suojaus näkyy olevan uusi puhelin myyntiä.
DNA tietoturva myynti tasoa Kia Google tatuoidut ja nenärenkaliset Asuu vanhoissa rivitalossa ja kerrostalot.
Google puhelu mikään ei suju, mikään ei kuulu meille tärkeintä on että hyppii toisten pöydillä vedettäessä vanha ei osaa