Ärsyttävä nainen. Käyttäytyy ja kiukuttelee kuin leikki-ikäinen. Parasta oli, kun nainen syytti muita kiroilun vuoksi (lähinnä kai kohdisti Nimoon kommentoinnin), kun sitten Jenna "raukka" joutuu MUIDEN vuoksi kantamaan kiviä. Eipä Jennaa näyttänyt talossa ollessaan vaivaavan, että muut joutuu hänen vehtaamisen vuoksi (sääntörikkomusten) kärsimään rangaistuksista. Oi kun tuo nainen on hemmoitelu ja kiukkuilee ihan pikkuasioista, kuten ulos joutumisesta ja kivien kanniskelusta. Huvittava kakara.
Jenna on lellitty kersa
lellitty mikä on
4149
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Muija uupuu fyysisestä työstä. Ei ole tarvinnut varmaan ikinä tehdä mitään fyysistä. Jenna pitäisi kuskata jonnekin ulkomaille katsomaan, kun lapset keräilevät päivittäin kivikasoja muutaman lantin päiväpalkalla orjatyönä. Voisi tuollainen typerä rääkyminen loppua aika nopeesti. On noista asukkaista jotkut kyllä helppoa elämää eläneet, jos luulevat saavat noin helposti rahaa. Muutenkin liian löllöä on ollut BB:n voittopotin saaminen. Vähän voisi rankentaa tehtävien tasoa ja nimenomaan henkisellä tasolla. Pullasukupolvi on tottunut saamaan kaiken niin helposti. Tekee hyvää Jennalle nähdä elämää, jossa kaikki asiat ei tule hänen eteensä ilman hänen omaa vaivannäköä. Tuollaista naukumista ei jaksa katsella.
ei halu kantaa kiviä, haluu nuolla danin tikkaria....nii
Itseään täynnä oleva, teeskentelevä diiva! Miten kukaan voi sietää tollaisella luonteella varustettua horoa ystäväpiirissään? Vai onko tolla oikeita ystäviä? Peilejä ja meikkejä ja irtohiuksia on varmaan kämppä täynnä. Voisi myös kuvitella, että äiti käy vielä siivoamassa, pyykkäämässä ja ruuan laitossa, ettei "kaunis" pikku prinsessa väsy liikaa.
Järkyttäviä ne sivukaljut Jonna ja Jennalla, helvetin horo punkkarit