Mikä ihme siinä on että wurthista ei voi ostaa kuin laskulla ja sekin on mahdollista vain jos on y-tunnus.ei tässä viitsisi seitsemän kymppisenä enään alkaa yrittäjäksi.
WURTH Keuruulle
13
10139
Vastaukset
- Deutscland
Wurth on toimintaperiaatteeltaan enemmän sellainen tukkuliike yrityksille.
Saat niitä heidän tuotteitaan ostaa esim Megasta, K-Raudasta jne. - Voi suositella.15
Paitsi,että Megasta sun muista liikkeistä saa murtoosan siitä tuotevalikoimasta mitä Wurtilla on.http://www.wurth.fi/site/fi/home/tuotteet_/tuotekuvastot.html Itse käytän kyseisiä tuotteita melko usein(päivittäin)ja ovat laadukkaita kyllä.
- u ja väkänen ^=ü
Würth, umlautilla ü, osasinpa ratkaista näppäimistöstä. On hyvä, että saatiin edustava ja rauhallinen liike asuinympäristöömme.
- joskus näin tehny
Eipä ne yksityisille myy, mutta jos tunnet jonkun yrittäjän niin sovi sen kanssa että laskuttaa sitä ja maksat sitten sille, tulee paljon halvemmaksi kuin hakea jostain Megamarketista.
- tietoo
Keuruun Wurth:lta voi ostaa kaikki joilta löytyy ly-tunnus. ei tarvi olla tiliasiakas. maksaa voi pankkikortilla. olipa kyseessä yritys, yhdistys, maatalous tai mikä tahansa jos vaan se ly-tunnus löytyy. Mäntän Wurth myy yksityisille pankkikortilla.
- vyrtti
Moi. Minkä tahansa Würth-tuotteen tilaaminen yksityiselle on mahdollista. Se tapahtuu niin, että menet Rautiaan vaikka Talotekniikka-osastolle ja kerrot minkä tuotteen tarvitset. He selvittävät tuotteen saatavuuden ja hinnan. Jos tuotetta on suoraan Würth Centerin hyllyssä, maksat ostoksen Rautiassa ja voit noutaa tuotteen Centeristä. Jos Centerillä ei ole ko. tuotetta on se yleensä saatavilla 1-3 päivässä.
Würthin täysi tuotekuvasto on selattavissa osoitteessa www.wurth.fi
- tarike on hyvä kaupp
Onko parempi kuin keurustarvike??
- Josef Mengele
Lidl und Wurth.
- ohikulkija lähell
Pankkikortilla voisin ostaa jos jotain tarpeellista löytyisi.
- ruuuvaaja
kyllä näin pienellä paikalla täytyisi myydä kaikille asiakkaille keltä rahaa löytyy,ei kauaa kannata jos pari veroja maksavaa timpuria ruuvirasiansa sieltä hakee...
- perisuomalainekateus
Ei taida kannattaa mikään täällä perseaukisten ja kateellisten Keuruulla. Toivottavasti täältä pääsisi äkkiä pois. Ei keuruulainen, eikä ikinä tule.
- Anonyymi
Näin se on joka paikkakunnalla, ei auta vaikka vaihtaa paikkakuntaa, kokemusta 4:ltä paikkakunnalta eri puolilla suomee
- Anonyymi
Eipä sitä verkkokaupan aikana ole pakko Würthiltä ostaa mitään, ellei sitten se tuotteessa oleva logo ole hankinnan syy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️672535Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1882222Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1312152Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.482127Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣331875Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1941597Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost2211536Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod171451Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬261285Hallitus haluaa sossuhuijjarit esiin tutkimalla ihmisten pankkitilejä
Kuristusote vätkylöiden palleista kiristyy! 😆 Hallitus suunnittelee laajentaa Kelan tiedonsaantioikeutta sosiaaliturva2071100