avi --> vcd/svcd/muu??

Millä ohjelmalla tämä siis onnistuu? Pitäs saaha avi johonkin muuhun muotoon, että saisin sen poltettua. Jos joku tietää jonkun hyvän, ilmaisen (miel. kokoverison ;)) niin pistähän viestiä. Kiitos kaikille vastanneille!!
2256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Cucusoft Video Converter. Sillä voi samalla pätkiä jos haluaa vaikapa cd:lle sopimaan. En tiedä onko se ilmanen. Mä sain sen kaverilta. Varmaan crackki löytynee.

Äänestä
  • Kiitoksia :) Täytyypi kokeilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mievaan:) kirjoitti:

Millä ohjelmalla tämä siis onnistuu? Pitäs saaha avi johonkin muuhun muotoon, että saisin sen poltettua. Jos joku tietää jonkun hyvän, ilmaisen (miel. kokoverison ;)) niin pistähän viestiä. Kiitos kaikille vastanneille!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu