Uudet asukkaat mielenkiintoisia.

Varsinkin Pertti vaikuttaa superasukille, vanhoihin tylsiin asukkaisiin verrattuna.
Taidankin äänestää Perttiä.
687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hetikös sinä pertin ystävä siellä kotona alat vetää tätä teatteria......et ole uskottava alkuunkaan ja olisit nyt odottanut edes paripäivää......

Äänestä

Miks miehiä noin paljon? No näin kai siiten tänävuonna kun toissavuonna oli paljon naisia. Niin tänävuonna enemmistö sitten miehiä.

Äänestä
  • Höh? Eihän siellä ole oikeita miehiä kun Jarno, Andte, Jussi ja Pertti, muut on niinku siltä väliltä :)

    Äänestä

Pertti on ihan omaa luokkaansa BB asukkaana, menee heittämällä TOP kakkoseen kaikkien aikojan BB asukkina. Pertti voittaa tämän kauden.

Äänestä
  • Nii sähän valitset voittajan munan pituuden mukaan.

    Äänestä

  • Jokos näit sen kirjoitti:

    Nii sähän valitset voittajan munan pituuden mukaan.

    Pertillä letkua riittää varmaan tulee paneen jennaakin kun dani on kivikossa.

    Palomiestä ei voi naiset vastustaa nääs nääs.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BB tutkija kirjoitti:

Varsinkin Pertti vaikuttaa superasukille, vanhoihin tylsiin asukkaisiin verrattuna.
Taidankin äänestää Perttiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu