Moikka.

Vähä ootta ääliöitä!
5577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

....hyvätkin perustelut?

Äänestä
  • Feikki outo oot

    Äänestä

Mutta sehän on mainio asia että vain vähän.
Olisitkohan itse vähän enemmän..... kysyn vaan.

Äänestä

Anteeksi nyt tämä ikärasismi, mutta veikkaan, että et ole lähimainkaan ehtinyt vielä tähän kultaiseen kypsään ikään. Kaikkea hyvää sinulle kuitenkin.
Tv. Mummi

Äänestä

Tuntuu kuin osa nuorista ei tajuaisi että heillekkin tulee ikää koko ajan lisää,onneksi minun lapseni ja heidän kaverinsa hyväksyvät minut ikineni päivineni. Minulla on myös paljon nuoria ystäviä ja kaikki ymmärtävät että vanhuus tulee aikanaan jokaiselle. Hyvää päivänjatkoa vaan sinullekkin ilmeisesti "ikinuori".

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Saikku kirjoitti:

Vähä ootta ääliöitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu