Heips kaikki! Olen viimeisen vuorokauden aikana nainut ja ollu naitavana Itsellä kalun koko parhaimillaan 18,5cm pitkä ja leveyttä päältä mitattuna 5-5,5cm. Mulla kehuttu pikkupeba jossa ahnas kireä aukko joka tarvitaessa hotkaisee paksunki peniksen (terveisiä Karille) helposti. Nyt rakkaani lähti lentokentälle ja työpaikalleen Norjaan. Joudun siis odottelemaan 2 viikkoa rakastani joka ihana kundi ja ihana Muna! :) Siis Kari kun luet tätä ni voin kertoo et nykyiselläni on isompi ku sulla petturilla..
Heips!
Gayboy19v
5109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hyvä että olet löytänyt uuden kullan.
Mikä siinä on että homopiireissä jatkuvasti petetään? Onko se jotenkin helpompaa homoille löytää uutta miestä? Itse kun yritän naista saada, se on hirveän työlästä, vaikka olen ihan hyvävartaloinen ja naamakin on kunnossa.
Ainakin olet selvästi päässyt yli Karista ;-)
Aika sexyy textii gayboyltä:) ja mitatki aika kohdillaan ;) taitaa olla versatile
Hei Dick22! Olen enemmänkin btm mut toppina toimin tarvittaessa! Mun pikkupylly tykkää isosta ;) Petturi Karillekki vaan tiedox et nykyisel kundikamul on yli 18 cm ja herkkumutteri 6,3cm.
Voi luoja mitä juttuu! ny alko panettaa!