wingo

Omko tietoa,millainen haitta ohjelma wingo.exe on?Miten siitä pääsee eroon ja mitä se tekee koneelle?
Tuli vahingossa koneelle emailin yhteydessä.
Osan sain poistettua ohjelmasta, osa jäi.
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Sama oli joo.Nyt näköjään on jo teksti-tv:ssä juttu siitä....
    Pääsin eroon siitä kuitenkin jo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

Omko tietoa,millainen haitta ohjelma wingo.exe on?Miten siitä pääsee eroon ja mitä se tekee koneelle?
Tuli vahingossa koneelle emailin yhteydessä.
Osan sain poistettua ohjelmasta, osa jäi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu