Hei.
Olen pikkasta vaille 30-vuotias itsellinen ja hyvin toimeentuleva nainen. Etsin tulevaan lasta varten spermanluovuttajaa. Toivon yhteydenottoja fiksuilta, EI seksiä vonkaavilta tyypeiltä.
Anonyymi spermanluovuttaja etsinnässä!
tuuloska
2
280
Vastaukset 2
- 1000000
No täähän on sitten oikea paikka kysyä.
Hei sinä joka olet minulle vastannut tähän viestiin!
Onnistuin sekoittamaan koneeni niin etten pääse tuoho aikaisempaan profiiliin joten tein melkein samalla nimellä uuden. Laitatko minulle nyt tälle nimimerkille viestiä että voidaan jatkaa yhteydenpitoa! Kiitos!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134762Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197720Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars102686Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47667Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!28653- 61629
- 47590
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59535Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520