Olen 28-vuotias tumma neito, horoskoopiltani skorppari, yksin elävä ja elämästä nauttiva.
Miltä näyttää rakkauselämäni, ihmissuhteeni, työ- ja rahatilanteeni lähitulevaisuudessa? Näetkö muuttoa? Tai miestä elämääni? Eräs nuori leijona mies pyörii kuvioissa, mutta taitaa olla vain hetken iloa? Vai eikö tämä mies itsekään tiedä mitä haluaa?
Sagamar, katsotko minullekin!
2
150
Vastaukset
Rakkauselämäsi tällä hetkellä on vähän katsotaan eteenpäin tilassa ja toivot vastakaikua ehkä. Syksyyn tulee kovemmat otteet, asiasta otetaan selvää ja se tuo jännitystä rakkauselämään. Tiedät miten menetellä tämän miehen kanssa. Mies on todella iloinen sinusta mutta tuntee että tilanne on hyvin monimutkainen tai hankala jotta voisi tuoda itseään tai ajatuksiaan esille. Tämän ongelman hän näkee edessään että miten pääsee ylitse että tietää miten asiat ovat välillänne. Saan myös epätietoisuutta siitä mennäkö sisälle johonkin mutta myös etsiä yhteistyötä sen eteen.
- Urpukka
Kiitos sagamar. Ehditkö vielä katsoa taloudellista tilannettani? Ja näkyykö korteissa uutta asuntoa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1038182- 1105733
- 2875158
- 535146
- 773803
- 583021
- 662737
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222538Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292522- 452471