WC klubin sivuilta puuttui teksti.

--- Älä nosta klubista enempää rahaa kuin mitä sinulla on varaa maksaa takaisin---
11129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Paras oli kuitenkin tämä:
"Älä sijoita rahaa enempää kuin haluat hävitä"

Tämä lanserattiin joulukuussa 2007 kun suositteluasiakkaita otettiin alkaa ottamaan sisään..varsinainen ryysis alkoi 2008 tammikuussa..vaikka poliisi, Salla, Vasikka-Tv sanoi:
Näillä näkymin on kyseessä ponzzi koska valuuttakaupan palveluntarjoajaa ei ole.

Äänestä

"Älä sijoita rahaa enempää kuin haluat hävitä"

Et edes yhtä lyhyttä lausetta jaksanut muistaa oikein. Mikä sinussa on vialla? Jäikö aamulääkkeet ottamatta?

Äänestä
  • Älä sijoita enempää kuin sinulla on varaa hävitä, kansainväliseen valuuttakauppaan liittyy aina riski.

    Mitenkäs sillä Vt. Valuuttakauppiaalle valuuttakauppasijoitustensa kanssa Handen ja Pedon kyydissä kävi? Lähtikö siemenperunatkin kellarista?

    Poks, poks pakkomyyntiin sanoi ulosottomies.

    Äänestä

  • Ulosottoon kirjoitti:

    Älä sijoita enempää kuin sinulla on varaa hävitä, kansainväliseen valuuttakauppaan liittyy aina riski.

    Mitenkäs sillä Vt. Valuuttakauppiaalle valuuttakauppasijoitustensa kanssa Handen ja Pedon kyydissä kävi? Lähtikö siemenperunatkin kellarista?

    Poks, poks pakkomyyntiin sanoi ulosottomies.

    Noh, kyllähän me Savosta kotoisin olevamme koulukäyttömät kansainväliset valuuttakauppiaat olemme ottaneet tämän Suomen Korkeimman Oikeuden päätöksen tosisamme ja olemmekin vetäytyneet tänne KultaSydänHanden tarjoaman WinCapputt valuuttakusetusviltin suojaan HuumePunajuuri suusamme.

    Ps.
    KultasydänHandemme sanoi jo 6-vuotta sitten että kohta aukee ja FYI sen aukemisen vahvisti!
    Luotamme siihen! Ei kai Hande ja Fyikkä ole muuten mitään paskanpuhujia, VAI?

    Äänestä

Vitut kukaan häviöstä puhunut. Näyttelivät ruudulta saldoja ja piti olla ihan varma systeemi..

Äänestä
  • Varmaa oli vain vaimon lähtö ja 20 vuoden ulosotto. Kjääh kjääh, mitäs lähdit sinne, ei olisi pitänyt.

    Äänestä

  • Huijareita olivat. Mutta muista kuulusteluissa:
    En kommentoi

    Ponzzorit pitäkööt rahansa
    vai mitä ?

    Äänestä

Fixillä menee liikevaihto ja tulos alas ku lehmän hänrä. Ryssät lopettaa kohta ja sen on laulun loppu. Fixi ei koskaan ole myynyt Hanskin rupluuttia.

Äänestä
  • idiootti

    Äänestä

eikö kukaan uskalla jututtaa rupluutin valmistajaa

Äänestä

Älä varasta enempää kuin kerkeät piilottaa - ohjeita klubin ponzoreille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Älä sijoita enem.... kirjoitti:

--- Älä nosta klubista enempää rahaa kuin mitä sinulla on varaa maksaa takaisin---

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu