Hei ! Mitäs näytetään rakkausrintamaalla ? Pitkään olen jo yksin kuljeskellut.Pajon on muuttunut elämässäni, toivoisin vielä yksi muutos , rakkautta :) Kiitos jos katsot !
Vastaukset 2
Hei!
Jostain syystä en näe sinulle hiillosta tai tulta. Se ei kuitenkaan tarkoita, etteikö asiat voisi muuttua, mutta se näyttäisi että sinun aikasi vain ei vielä ole.
Tulevaisuutesi näyttää kohtalaiselta.- uusikuu126
kiitos !Ei ole tulta..yksi kiinnostuksen kohde on..mutta voi olla että mutkia on liikaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241476
Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes981168Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1361122Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella521063Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.100766- 67743
- 25736
- 34728
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist26629- 9625