Nokia 225 kuvien siirto läppärille

Hei, apua, millä saan kuvat kännyn muistista koneelle kun ei ole tarvikkeena kyseiseen malliin usb- piuhaa? puhelimessa bluetooth-ominaisuus mutta läppärissä ei.
3135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siinä se tulikin, tarvitsee olla muistikortti. Kun ei ole, ei onnistu puhelimen muistista kuvien siirto. Todella hienoa.

Äänestä
  • Peruspuhelinten ongelma.. Ei kannata hankkia tällaisia jos haluaa siirrellä tiedostoja molempiin suuntiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta mummo kirjoitti:

Hei, apua, millä saan kuvat kännyn muistista koneelle kun ei ole tarvikkeena kyseiseen malliin usb- piuhaa? puhelimessa bluetooth-ominaisuus mutta läppärissä ei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu