tätähän te halusitte!

Ihme läyhäämistä joka uutisissa, kuinka kamalaa on, kun D ja J on nyt harrastaneet seksiä..maailman luonnollisin asia! Moni halusi aidan pois, ja nyt kun se on pois, sekään ei passaa. Kuinkahan moni näistä järkyttyneistä on kuitenkin kieli pitkällä odottanut yöllä että meneeköhän ne naimaan kohta. Hankkikaa elämä ja työpaikka! Ja täällä osa näistä kommenteista on jo oikeasti kunnianloukkauksia, oli nyt kohteena kuka tahansa.
8147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No joku saattaa hyväksyä, että aikamies käyttää vajakkia hyväkseen, toisten yrittäessä nukkua! Jos tälläiseen on tottunut, niin kai se silloin on hyväksyttävää!!?

Äänestä

Seksin harrastaminen bb-talossa kameroiden kuvattavana ei ole maailman luonnollisin asia, päinvastoin.

Äänestä

Tietääkseni BB-talo ei ole mikään seksiparatiisi. Olen luullut, että siellä kilpaillaan ja yritetään tulla kaikkien kanssa toimeen. Eikö ole järkyttävää, kun kamerat kuvaa ja monet lehdet kirjoittavat. No siitä vaan, jos joku pitää tätä maailman luonnollisinta asiaa niin yksinkertaisena juttuna, niin kutsukaan himaanne kuvaajat, kyllä joku pornolehti ne kuvat julkaisee.
Eikö se tollot ole eri asia, mitä tapahtuu, missä tapahtuu ja järkyttävää kanssakilpailijoiden häiritseminen.
Ohjelmaa ei monikaan katsele sillä silmällä; Ihanaa minä näen seksiä.,

Äänestä

Daniin ja Jennaan saattaa olla iskenyt jonkinlainen sexaddiktio. Pakkomielle seksiin.
Eivät pysty lopettamaan, ennen kuin jompi kumpi häädetään, tai ennen kuin bb on loppu. Tälle peitonheiluttelulle, on siis ehkä turha loppua odotella.

Äänestä
  • Kyltymätön pari, kuinka niin. Jos ollaan viikkokausia kameroiden alla, ja tykätään toisesta sukupuolesta, tottakai siinä halut herää.

    Miksi Danilla kestää niin kauan. Eikö yleensä kun ollaan kiihottuneita, tullaan turhankin nopeaan. Itse naisena väsyisin kyllä tuntien jyystämiseen ja sanoisin, että kiitti nyt ritti, mene vessaan.

    Dani ja Jenna eivät ole elukoita, (eläimetkin hakevat rauhallista paikkaa paritellessaan) heitä häiritsee ympäristö ja tiedossa olevat kamerat ja näin mies ei saa orgasmia. Teille jotka aamuyöllä kyttäätte, tulee siis hupia koko rajan edestä, samoin toki tuotannolle.
    Itse katsoin siihen saakka kun he menivät nukkumaan ja Joni jäi juoksetelemaan.

    Äänestä

Jaaha mikähän kunnia tolla parilla vielä olis jäljellä, heidän kunniansa on jo viheltäen mennyt jokin aika sitten, siis Jennalta ja Danilta.
En tosiaan ole tiennytkään, että se on noin yksikertaista TV:ssä valehdella ja tehdä koko ajan sääntörikkomuksia, kuten eilisessä hiidossakin, elikä pilat toistenkin tehtävät. Jenna naureskeli vaan kuin Naantalin aurinko. Samoi; En ole antanut tupakkia valhe.

Äänestä

Aijaa, jopas nyt jotakin maailman luonnollisin asia TV kameroiden edessä. Onpas jollakin tyhmiä mielipiteitä. Kyllä sitä saa ihan vapaasti vähän krisoidakin. Eikö se lähentele silloin pornoa.

Äänestä
  • Dani on talon kovin hiihtäjä...se suksi ns. Jennan ...ttuunkin. XD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kala53 kirjoitti:

Ihme läyhäämistä joka uutisissa, kuinka kamalaa on, kun D ja J on nyt harrastaneet seksiä..maailman luonnollisin asia! Moni halusi aidan pois, ja nyt kun se on pois, sekään ei passaa. Kuinkahan moni näistä järkyttyneistä on kuitenkin kieli pitkällä odottanut yöllä että meneeköhän ne naimaan kohta. Hankkikaa elämä ja työpaikka! Ja täällä osa näistä kommenteista on jo oikeasti kunnianloukkauksia, oli nyt kohteena kuka tahansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu