auttakaa

Miten saan tytön kiinnostumaan musta? Ollaan molemmat 13v ja samalla luokalla.

auttakaa?
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo. Oon ite tyttö ja 13v ja voin kertoa sulle vinkkei... eli se on ihan yksinkertaista
vaihe 1. Kato sitä pitkään ja SILMIIN
vaihe 2. Hymyile sille.... pitäis tepsii
vaihe 3. Juttele sille tavallisista asioista
vaihe 4. Kerro sille tunyeistas ( parhaan vaikutuksen tekee ku meet ihan itse sanoo sille kasvotusten että tykkäät siitä) tai site jos et halua kasvotusten nii kirjoita viesti lapulle tyyliin: "ihastuksesi nimi tähän. .. tykkään susta... Oma nimesi tähän
vaihe 5. Vietä aikaa sen kaa
TÄRKEINTÄ: älä esitä mitään vaan ole oma itsesi !!!!! PEUKKUJA SULLEEE!! :D

Äänestä
  • Muista käytttäytyä ......... ja pyri olemaan siellä missä hänkn.... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poikkuli kirjoitti:

Miten saan tytön kiinnostumaan musta? Ollaan molemmat 13v ja samalla luokalla.

auttakaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu