Kuinkas teidän BB-Tuija mielestänne on menestynyt sarallaan
Eikö teillä ole TV mistä katsella?
BB Maatalontyttö
17
455
Vastaukset
- BB-antifani
Eipä taida olla ihan paras mannekiini Ypäjälle...
En ole juuri katsellut, mutta muutenkin koko ohjelman saisi vaikka lopettaa. Turhanpäiväistä hömppää. - joonas taskuun sopis
Kovin on kova pussailemaan pienemmästä isompaan, vaan eipä ole päässyt tekemään'jennoja',Ypäjän mannekiini.
- ihmettelen,,
Kovin on ilkee ihminen ja takapäin kova puhumaan ja juoruamaan.
- ei mitään häpyä
ihmettelen,, kirjoitti:
Kovin on ilkee ihminen ja takapäin kova puhumaan ja juoruamaan.
Myöskin haukkuu ihmisiä,muummuassa vanhenpaa naista.Eiköhän hävetä.
- Ja Meijän kylältä.
ei mitään häpyä kirjoitti:
Myöskin haukkuu ihmisiä,muummuassa vanhenpaa naista.Eiköhän hävetä.
Miten nuori nainen voi ola tuommonen,Todella pahan suopa.Todella huonosti käyttäytyvä ja toisista pahaa puhuva.Oneksi ruoka maistuu ja räkä.
- Eipä yllätys.
Ja Meijän kylältä. kirjoitti:
Miten nuori nainen voi ola tuommonen,Todella pahan suopa.Todella huonosti käyttäytyvä ja toisista pahaa puhuva.Oneksi ruoka maistuu ja räkä.
Viimeinen bb ilta ja kuinka käyttäytyy Tuija ja muut tytöt Jonathan omassa piirissään pihalla pahaa puhumassa miehistä.Empä haluais olla tuijan hoidettavana,on niin omahyväinen ja paha ihminen.
- totta1
Eipä yllätys. kirjoitti:
Viimeinen bb ilta ja kuinka käyttäytyy Tuija ja muut tytöt Jonathan omassa piirissään pihalla pahaa puhumassa miehistä.Empä haluais olla tuijan hoidettavana,on niin omahyväinen ja paha ihminen.
9 VASTAUSTA 79 LUKUKERTAA
Tilaa palstan RSS-syöte
Aloita uusi keskustelu
Poista kirosanafiltteri käytöstä
itseluottamus???13.11.2014 15:46 10
kasvattanut hänen itseluottamustaan. Ikävä vain todeta että väärään suuntaan, itseluottamuksen kasvu ei tarkoita sitä että tulee rohkeammaksi ilkkua ja nauraa toisille, ei myöskään se että käyttäytyy ilkeästi ja kunnostautuu juoruakkana.
VASTAA
FacebookTwittershare emailshare url
- Fami 4
Toivottavasti Ypäjän-tyttö ottaa opikseen käytöksestään. Ruskea kielisenä ei tässä maassa pärjää.. Jos haluaa itsetuntoaan nostaa, niin eiköhän ois ottaa mallaia muualta kuin Johonatanista. Ikävää kun menit touhuun mukaan Jos Johnatani nosti sun itsetuntoa, niin tosi surullista..Toivottavasti Hän ei ole sulle esimerkkinä .............
- Räkä maistuu
Räkää meni ja kynsiä tuolla. Mutta meni kyllä ruokaakin, kun lihoi kunnon porsaaksi.
Ypäjän uusi mannekiini. :D
Söi koko ajan kysniä ja sormet meni ja räkä oli jälkiruokana.
Onnea vain ja paras oli tämän lehminaisen lausunto...mummo voisi kaatua kissankuppiin ja murtaa lonkkansa.
Meni sen pikku rääpäleen jalkoihin makaamaan kuin spanielikoira ja puhui nasaaliäänellään ja myötäili tuota pikkuhitleriä joka asiassa.
Luulisi hävettävän ja kuviteli kai pääsevänsä tämän homppelin seurapiireihin.
Hupaisaa oli, kun muisti moneen kertaan sanoa, että on synttäri ja saa tulla ja tämä Jonathannatsi vain katseli omia luurankokäsiään.
Hehehhhh!
Paras kuitenkin voitti. Rehti ja aito ja aina ystävällinen Lapin mies Andte.- Vai eikö osaa hävetä
0.75 prosenttia äänistä kertoo kaiken.Tuija tuija,,,eikö hävetä.
- leevi2
kUKA TUOMMOSEN HALUU YSTÄVÄKSEEN , KAAMEE JUORUKELLO JA VÄÄRISTELIJÄ !! ONI UIJALLA KASVUNPAIKKA , EI SOVI HOITURILLE TUOMMONEN KÄYTÖS !! TAI EI OO SOVELIAS ALALLE , KANNATTAA PYSYÄ SIELLÄ NAVETASSA 11
- roiskis
Tuija pelasi pelinsä väärillä korteilla. Aluksi Tuija vaikutti mukavalta lehmitytöltä. Tuijasta tuli ilkee, makeili kyllä Jhanille ja juorusi mm Tuulikista ja Jarnosta, Jussi koosta Jhanille. Miksi Tuija syö räkää?
- ceokeo
Mulla oli 24/7. Nolo Tuija,.
- asfdg
Tuija oli sentään siellä omana itsenään, te arvostelette täällä "rohkeasti" nimettömänä, mahtavaa,,,
- räkäpallo
Omana itsenään...Hui en kyllä haluaisi joutua noin pahansuovan tulevan hoiturin kynsiin. Oli naurettavaa ja ihan sairasta Tuijan palvonta Johnatania kohtaan ja joka asian juoksi raportoimaan , harmi vain, että väritteli asioita. Oli talon tympein ja kieroin ihminen loppukaudesta. Hyi hel..tti mikä ämmä.
- PeesariTuija
Rään ja kyssien syöjä ja Jonathanin koira. Ei edes tajunnut, että tuo Nilviöinen ei halunnut tämän kantturan seuraa. Peesasi ihan kaikessa natsiaan.
- Killinkollin
Kylmät väreet käy läpi kehon kun tuota sisarta valkeaa hentoista muistelen. Sekosiko ihan tuon pienen mustan juonitteluihin?TAisi olla valtava oppimiskokemus. Nuori voi vielä kehittyä, jos ei syö vieraitten jääkaappia salaa tyhjäksi niinkuin teki BB:ssä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,1294650Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu293387- 213380
Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt493150Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka512985Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1222839Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod192594Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132315- 92229
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142135