lastenhoitaja Helsinkiin helmikuusta 2015

työhön palaaja

Hei, kartoitan hieman tätä kautta, löytyisikö täältä sopivaa hoitajaa meidän perheen tarpeeseen... Eli etsimme hoitajaa kotiin 1,5-vuotiaalle pojallemme ajaksi: Helmikuun puoliväli 2015 - kesäkuun puoliväli 2015. Hoitopäivät olisivat aina ti, ke ja to. Noin 25 tuntia viikossa. Asumme Helsingin Pihlajamäessä.

Hoitotyön lisäksi toivomme hoitajan tekevän tarvittaessa pieniä kotitöitä kuten tiskikoneen tyhjennys, imurointi tai pyykkien ripustaminen lapsen nukkuessa päiväunia. Lounaan pyrimme tekemään teille aina edellisenä päivänä valmiiksi jääkaappiin odottamaan.

Mikäli työ kiinnostaa, laita hakemus tulemaan sähköpostitse. Kerro siinä itsestäsi, lastenhoitokokemuksestasi, palkkatoiveesi sekä voit esittää työhön liittyviä lisäkysymyksiä meille.

[email protected]

0

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

        Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
        Maailman menoa
        52
        5199
      2. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

        Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
        Ikävä
        30
        2196
      3. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

        Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
        Maailman menoa
        112
        2168
      4. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

        Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
        Maailman menoa
        119
        1887
      5. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

        Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
        Maailman menoa
        15
        1829
      6. Minkä lempinimen olet

        antanut kaivatullesi?
        Ikävä
        111
        1750
      7. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

        Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
        Maailman menoa
        53
        1174
      8. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

        Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
        Maailman menoa
        255
        1129
      9. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

        Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
        Ikävä
        48
        1031
      10. Kumpi teki aloitteen?

        🤗🤗🤗🤗
        Ikävä
        71
        961
      Aihe