Samurain 110cc kone mankiin?

Moi! Olen ajatellut että ostaisin samurai 110 koneen ja laittaisin sen mankiin. Ovatko sampan koneet kuinka kestäviä? Ja paljonkohan tuo viritelmä kulkisi jos 16 eturatas?
4402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos laitat siihen tankinkylkeen kisatarroja niin kulkee vielä lujempaa.Jokainen tarra nostaa nopeutta ainakin 2km/h joten laita monta.
Äläkä unohda kisadeodoranttia perschvakoosi sekä tietenkin kisaistuinta,kisakaasukahvaa,kisapenkkiä,kisajarrupoljinta ja tietenkin kisamarmelaadia ennen kisaa.

Äänestä

TerskaTussu

Äänestä

Voi että me nauretaan sun sutkauksile olet nyt idolimmen kuinka keksitkään vuodesta toiseen tulla mopoasioita puhelemaan mp palstalle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hondamies kaiken ties kirjoitti:

Moi! Olen ajatellut että ostaisin samurai 110 koneen ja laittaisin sen mankiin. Ovatko sampan koneet kuinka kestäviä? Ja paljonkohan tuo viritelmä kulkisi jos 16 eturatas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu