O: KOSTEUDENPOISTAJA AIR DRY KAIKKIIN PAIKKOIHIN.

THOMAR AIR DRY KOSTEUDENPOISTAJA on kehitetty käytettäväksi autoissa, matkailuajoveuvoissa, veneissä, mökeillä, ja kaikissa paikoissa missä ilmankosteus saataa aiheuttaa vahinkoja. AIR DRY imee tehokkaasti liian kosteuden sisätiloista ja näin voi estää kosteuden aiheuttamia vahinkoja, kuten ruostetta, hapettumista, hometta ja ikävää hajua.

AKTIVOI AIR DRY ottamalla se kalvopussista ja laita pussi autoon niin, että liukumaton kalvopuoli on alhaalla. Kuitukankainen yläpuoli kostuu ja se ei saa koskettaa kosteudelle herkkiin materiaaleihin. Yksi AIR DRY-pussi voi imeä ilmasta n. 600 g vettä. Imuaika riippuu ilman kosteudesta, lämpötilasta ja auton koosta. Me suosittelemme pussin kuivattamista 2-4 kuukauden välein. Veden imumäärän voi määrittää punnitsemalla pussi ( max 1.6 kg ).

AIR DRY-PUSSI ON AINA KÄYTETTÄVISSÄ UUDELLEEN KUIVATTAMISEN JÄLKEEN.

Pussin voi kuivatta vaikka lämpöpatterin päällä. Kun pussin paino on 1.15 kg on kuivattaminen valmis ja pussi uudelleen käytettävissä. Pussin kuivattaminen voi kestää lämmityksestä riippuen päiviä tai viikkoja. Sen vuoksi suosittelemme, että käytetään kahta AiR DRY-pussia vuorotellen.

TEHOKAS AIR DRY KOSTEUDENPOISTAJA
Ihanteellinen ratkaisu pitää auto sisäpuolelta kuivana, raikaana ja puhtaana.
* Paino 1 kg
* Imee kosteutta n. 600 G
* Mitat; noin 35x16x9
* Uusiutuu uudelleen käyttöön lämmittämällä

Mainio isänpäivä-ja joululahjaidea. Tilaa heti.
1. pussi nyt tarjoushintaan 18.00( norm. 20 .) Posti-ja laskutuskulut 8.00 lisätään laskuun.
2.pussia 34.00 . Posti-ja laskutuskukut 9.50 lisätään laskuun. Toimitus lähiseudulle suoraan kotiovelle ilman toimituskuluja.
Tulen mielelläni esittelemään ja myymään THOMAR AIR DRY KOSTEUDENPOISTAJIA myymälöihin, tavarataloihin, marketteihin, huoltoasemille,autokauppoihin ja kaikkiin yleisötapahtumiin. Soita puh. 050-595 9697, sovitaan esittelystä tarkemmin.

ThoMar Air Dry
VALMISTAJAN KORISIVUT
www.thomar.de/multi-dry/?page=air-dry-br-wechsel-set
Tilaa Air Dry
* Puh. 050-595 9697
* [email protected]
* www.ilaturva.com
* www.tuulilasi-ihme.com
* www.hirvivaroitin.fi
Hinta: 18,00
Yhteystiedot: Sata-Ideat, Sotkantie 14 28450 Vanha-Ulvila. Puh. 050-595 9697 email; [email protected]. www.hirvivaroitin.fi, www.ilaturva.com, www.tuulilasi-ihme.com
Hinta: 18.00
Yhteystiedot: www.ilaturva.com
www.hirvivaroitin.fi
www.tuulilasi-ihme.com

0

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

        Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
        Maailman menoa
        244
        4318
      2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

        se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
        Maailman menoa
        120
        2774
      3. Miten löydän sinut

        Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
        Ikävä
        41
        2532
      4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

        Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
        Heinola
        85
        1529
      5. Vaikea tilanne

        Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
        Ikävä
        116
        1476
      6. Milloin kaivatullasi

        .. on nimipäivä?
        Ikävä
        48
        1199
      7. Kehtaisitko näyttäytyä

        kaivattusi seurassa?
        Ikävä
        81
        1135
      8. Ne viimeiset kerrat

        Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
        Ikävä
        59
        993
      9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

        Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
        Ikävä
        45
        986
      10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

        Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
        Maailman menoa
        176
        977
      Aihe