Sharm / Hotelli Al Bostan

Moi,

onko jollain jo kokemuksia Deturin järjestämästä matkasta ko. hotelliin Sharmissa? Muutkin Sharmissa käyneet, kertokaa kuulumisia.

Kannattaako snorklauskamat ostaa periltä, onko tullut vatsatautia ja kertokaa vinkkejä iltaruokailun suhteen?

Tutkittiinko kassisi hotelliin mentäessä, mikä hotelli?

Kiitos.
2504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

moi.. oon itekki menos sinne 21.11 pariks viikoks

Äänestä

Palasimme juuri Matka-Monten reissusta Sharmeen. Ainakaan hotelli Noriassa ei piitattu mitään huoneeseen vienneistä. Siellä oli viileäkaappikin omia tavaroita varten. Snorkkelit ym. kannattaa ostaa periltä. Hyviä saa halvalla, kunhan tinkii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Menossa kirjoitti:

Moi,

onko jollain jo kokemuksia Deturin järjestämästä matkasta ko. hotelliin Sharmissa? Muutkin Sharmissa käyneet, kertokaa kuulumisia.

Kannattaako snorklauskamat ostaa periltä, onko tullut vatsatautia ja kertokaa vinkkejä iltaruokailun suhteen?

Tutkittiinko kassisi hotelliin mentäessä, mikä hotelli?

Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu