syyshauki

Kertokaapa hyviä uistimia syys hauelle.
31190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

STORM SUSPENDING 5 TUUMAN KOOSSA.OLIN EILEN PELLINGIN SAARISTOSA HEITTOKALASTAMASSA VENEELLÄ,1,5TUNTIA 7 HAUKEE 3*3KG 1*8KG 3*2KG.TOIMII!!!!!!!

Äänestä
  • Minnow Spoon--väreinä: valko/oranssi ja FT isoin koko
    Jigit--punainen pää ja valkoinen torso
    Kuha uistin 23g--sini/kelta ja GFR

    Äänestä

  • hauestaja kirjoitti:

    Minnow Spoon--väreinä: valko/oranssi ja FT isoin koko
    Jigit--punainen pää ja valkoinen torso
    Kuha uistin 23g--sini/kelta ja GFR

    Kuusamon 10-15cm Professorit kaikissa väreissä on ihan toimivia... lisäksi kannattaa kokeilla jerkkejä, oikealla "käsialalla" varmasti tehokkaimpia hauelle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


timpe kirjoitti:

Kertokaapa hyviä uistimia syys hauelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu