Miten DANI sai muka eniten ääniä????

Ei voi olla näin

Täällä 90% haluaa sen ulos, samoin facebook kommenttien perusteella ja silti äijä saa eniten ääniä??? wtf?

Ihan sama kuin silloin sen Barbie-Johannan tapauksessa, alkuviikolla katsojat äänestivät hälle jonkun "katsojien suosikki tittelin" ja sunnuntaina häädettiin pois.

1

171

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olen niin kyllästyny

      Joo kyllä muakin vituttaa tuo äänestys? Olin varma sunnuntaina että siitä inhokista viimein päästään ja kun me kaikki ollaan nähty millainen sika se talossa on ja miten kohtelee jennaa ja miten haisee ruokapöydässä yms yms ja sitten tulee tää tulos???? En kertakaikkiaan käsitä tätä touhua ja tiedän varmasti että miestä vihataan ainakin n 85% täällä talon ulkopuolella, miten tuo ketku voi edelleen paneskella talossa niinkuin joku ellunkana vailla huolen häivää?? Muut miehet sentään olivat kovissa hommissa Operaatio Syysmyrskyssä ja mitä tekee tää luuseri ketku? Nai kuin kani kaiken yötä ja piereskelee?? Ällöttävä ihminen kertakaikkiaan!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      162
      6077
    2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      57
      4645
    3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      44
      4400
    4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      64
      4249
    5. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      68
      2652
    6. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      61
      2142
    7. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

      Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
      Ikävä
      133
      1632
    8. odotatko vielä viestiä minulta...

      Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan
      Ikävä
      126
      1479
    9. Joroinen räjähdys

      Ja siellä räjähti sähköpakettiauto,joka teki suuret tuhot.
      Hybridi- ja sähköautot
      48
      1421
    10. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

      Mutta muuten kyllä on rauhallista.
      Ikävä
      34
      1308
    Aihe