JENNA ja JOONAS MURHAA

Kohta murhaaja alkaa heiluun talossa taas. Murhaajina toiminee. Jenna, Joona ja pienellä mahdollisuudella Tuulikki.
3129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jenna ei vboi olla murhaaja ku se oli viimeviikolla. Mut vois kyl lentää ulos talosta ja myös dani :/

Äänestä

Minusta olisi hyvä jos Tuulikki olisi murhaaja joka murhaisi ottopoikansa Jussi K:n ja Andten tai vaihtoehtoisesti Danin ja Jennan.

Äänestä
  • äänestetään kaikki tyhmä Dani murhaajaksi, Jonathan saa heti sen selville ja niin Dania taas viedään kohti häätöä :))))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Redrum kirjoitti:

Kohta murhaaja alkaa heiluun talossa taas. Murhaajina toiminee. Jenna, Joona ja pienellä mahdollisuudella Tuulikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu