missä

.. missä ois helppo "deitti" - jos etsii pelkkää
nettiseuraa - ja missä on helppo vastaus-systeemi
emailien suhteen?
kiitos mahdollisista vastauksista.
2331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nettiseuraa... no sitähän löytyy vaikka täältä chatista. Tai oletkos kokeillut city.fi - ihan kelpo systeemi sielläkin varsinkin e-mailin suhteen.
Lycka till!

Äänestä
  • heips..

    mutta varaudu siiheh, että asialliseenkin hakuun
    tulet saamaan suurimman osan *epäasiallisia* vastauksia...minullekin kävi niin...ja ainoa järjellinen, joka siellä oli...ja johon yritin vastata...hänen sähköpostiosoitteensa oli virheellinen...tai sitä ei ollut olemassakaan, joten kohtalokseni koitui ns. *bumerangiposti*

    ja tuo puhelinnumero on ehkä syytä jättää pois..
    niin voit siten karsia *häiriköt* pois..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nettideitti kirjoitti:

.. missä ois helppo "deitti" - jos etsii pelkkää
nettiseuraa - ja missä on helppo vastaus-systeemi
emailien suhteen?
kiitos mahdollisista vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu