Käppänä ja nuuskapurkki

Oletteko huomanneet että tuo mongoloidi kopittelee jatkuvasti nuuskapurkkinsa kanssa? Ja jos sillä ei oo se mothafukin nuuskapurkki lennossa niin sitten on limsapurkki! Aivan sama missä se kulkee, paskalla istuu, saunassa löylyissä tai r*nkulla sängyssä, niin purkki lentää. Eikö tällä ihmisellä oo elämässään muuta hommaa kun nuuskapurkkia heitellä? Haluaako Joonaksen äänestäjät nähdä jatkossakin että kuin korkealle purkki lentää? Ah, on se vaan niin suurta tv-viihdettä.
21590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Ei sinkaan me tuollaista olla huomattu ja kuka on edes Joonas? Uusi asukasko tullut taloon?

Äänestä

Joonas on yhtä viihdyttävä kuin kasa koiranpaskaa ;)

Äänestä

Voisitko ryömiä sinne lattianrakoon takaisin. Sun ääliömäisiä mierlipiteitä ei kaipaa kukaan.

Äänestä
  • En, lällällää :)

    Äänestä

  • Minä ainakin kaipaan tällaisia mielipiteitä, joten argumenttisi "ei kaipaa kukaan" on invalidi

    Äänestä

Miksi pilkkaatte pientä ihmistä, hän on selviytynyt syövästäkin. Hävetkää!

Äänestä

Andte voittoon!

Äänestä
  • ooliJoonas mitä vaan mutta ei mongoloidi.jos teet diaknoosia ihmisistä niin tee oikeat.Ymmärrän kyllä ettet idioottina osaa näitä juttuja,pöhkö kuitenkin kun yrität.

    Äänestä

  • ooli3 kirjoitti:

    ooliJoonas mitä vaan mutta ei mongoloidi.jos teet diaknoosia ihmisistä niin tee oikeat.Ymmärrän kyllä ettet idioottina osaa näitä juttuja,pöhkö kuitenkin kun yrität.

    Hyi, iso poika, laskeuduit itse myös juuri hänen tasolleen, todistit olevasi yhtä idiootti ja pöhkö kun lähdit pilkkaamaan muita. Jos haluat korjata ihmisten sanomisia, niin sen voi tehdä myös asiallisesti, sitä paitsi "diaknoosi" ei ole oikea sana, vaan se on "diagnoosi". HÄVETKÄÄ MOLEMMAT!

    Äänestä

  • ooli3 kirjoitti:

    ooliJoonas mitä vaan mutta ei mongoloidi.jos teet diaknoosia ihmisistä niin tee oikeat.Ymmärrän kyllä ettet idioottina osaa näitä juttuja,pöhkö kuitenkin kun yrität.

    Ei oo totta Joonaksen ystävä tullu puolustamaan kaveriansa :D . Ei helvetti että sie olet vesipää, yritätkö kenties puolustaa Joonasta joka ikisessä viestissä, siinä onkin jo työnsarkaa, kun en ole ainoa joka mollaa Joonasta. Olet muutenkin aivan helvetin tyhmä ihminen kun et osannut edes yhtä lausetta kirjoittaa oikein viestissäsi. Mutta joo sallittakoon sinulle tämä pieni voitto: Joonaksen haukkuminen mongoloidiksi oli väärin ja pyydän anteeksi. Joonas ei ole mongoloidi, vaan sinä olet.

    Kiitos viestistäsi, sainpahan nauraa yön pikkutunneilla. Trollasin sut raivon partaalle :D . Successful troll is successful. Eipä minulla muuta lisättävää tähän viestiketjuun enää olekaan. Jatka toki ristiretkeäsi mongoloidi, Joonas on ylpeä.

    Äänestä

Joonas oli lupaava asukas, mutta on armottoman tylsä, ei voittoa hänelle.

Äänestä
  • Joonaksen pitäisi hakea terapiaa tai lääkitystä tuohon pakkomielteeseensä. Ei tuo ole enää tervettä käytöstä. Sitä paitsi se alkaa olla jo äärettömän ärsyttävää. Sääli, Joonas muuten ok, mutta ei voittaja-ainesta.

    Äänestä

  • lopeta jo... kirjoitti:

    Joonaksen pitäisi hakea terapiaa tai lääkitystä tuohon pakkomielteeseensä. Ei tuo ole enää tervettä käytöstä. Sitä paitsi se alkaa olla jo äärettömän ärsyttävää. Sääli, Joonas muuten ok, mutta ei voittaja-ainesta.

    Joonas pelaa viisaasti, ei suunapäänä huutamassa, vaan tarkkailee ja antaa toisten munata itsensä. Viisas pelaaja.

    Äänestä

Kyllä ei ensimmäisellä bb kaudella olis nuuskapurkkia heitelty :D

Äänestä
  • Miten niin?

    Äänestä

Joonas on erittäin epävarma itsestään, ei katso silmiin, eikä kameraan pk-huoneessa ollessaan. Puhuessaan näplää jatkuvasti itseään tai vaatteitaan. Tutisuttaa jakjojaan, heittelee milloin mitäkin esinettä ilmaan jatkuvasti ja pakonomaisesti. Kasvot nykivät. Ei ilmeisesti osaa rentoutua milloinkaan. Ei tietenkään ole itse syypää tilanteeseensa, mutta pidemmän päälle kaikki tuollainen alkaa ärsyttämään. Aika tapetti tyyppi, ei minun mielestäni ansaitse voittoa.

Äänestä

Heittäkää se nuuskapurkki ulos niin käppänä menee perässä.

Äänestä
  • Onko tänäänkin heitellyt purkkia?

    Äänestä

Tuo oli paras, että minimies pakkopaitaan päiväksi. Loppusi hetkeksi se purkkien heittely..

Äänestä
  • Mitä sitten heitellään kun tänään otetaan tupakat ja nuuskapurkit pois

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Käppänä-Joonas kirjoitti:

Oletteko huomanneet että tuo mongoloidi kopittelee jatkuvasti nuuskapurkkinsa kanssa? Ja jos sillä ei oo se mothafukin nuuskapurkki lennossa niin sitten on limsapurkki! Aivan sama missä se kulkee, paskalla istuu, saunassa löylyissä tai r*nkulla sängyssä, niin purkki lentää. Eikö tällä ihmisellä oo elämässään muuta hommaa kun nuuskapurkkia heitellä? Haluaako Joonaksen äänestäjät nähdä jatkossakin että kuin korkealle purkki lentää? Ah, on se vaan niin suurta tv-viihdettä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu