Millasii fantasioita teillä on. Itse fantasioin vanhemmista miehistä
Fantasiat
Milla
123773
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mää fantasioin lottovoitosta.
minkä ikäinen olet itse? Minkä ikäisistä fantasioit?
Fantasioin kiltistä, mukavasta, luotettavasta, nätistä ja brunetista tyttöystävästä. Ei vain satu löytymään, että taitaa jäädä fantisiantasolle. =(
Maksimissaan pari noista on täsmännyt. EI muuten täällä sattuisi olemaan ketään? ;)
On kohta 17w.
Alat sä seurustelee mun kanssa? Mä oon 30w. Voin toteuttaa sun fantasiat!
minä.. fantasioin etä joku kerta voisin rakastella poikaystävänikanssa jollain järven/meren rannalla tai uskaltaa kokeilla meidän kerrostalon hissiä..
Minun tämänhetkisissä fantasioissa on luotettava, mukava, rehellinen ja romanttinen poikaystävä. Kuvailtua ei vaan tahdo millään löytyä :/ Tai sitten vika on minussa.. Taitaa jäädä pelkäksi fantasiaksi :(
Mä fantasioin kiimaisista teinitytöistä eli about sen ikäisitä kuin sä Milla olet. Vielä jos on hoikka tai laiha, niin on täydellistä.
No mä fantasioin, tai fantasioin ja fantasioin tyttöystävästä. Sellanen joka olis luonteeltaan sopiva, jakais ilot/surut ja joka tykkäis yhteisistä illoista, kävelyistä puistoissa, kaikenlaisista keskustelu tuokioista vaikka samalla tähtiä katsellen ja mukavista yllätyksistä yms. yms.. jne...
Lyhyesti vois sanoo sillain, että ois joku jota rakastaa ja joka rakastais mua. :)
Kyllä tuollaisiakin tyttöjä vielä löytyy. Ja sinäkin löydät omasi. Pissikset kannattaa suosiolla jättää rauhaan, ne vaan haluavat, että niillä on joku, ettei vaan tarvitsisi olla yksin koska yksinoleminen ei oo coolia. Olen kyllä pannut merkille.
Niin varmaan.
Meitä on moneksi. :) Kuulostat todella ihanalta ja hyvältä nuorelta mieheltä. Malta vaan odottaa, niin säästyt ikäviltä sydänsuruilta.
Tsemppiä.
oi sä vaikutat just sellaselt ihanalta mussukalta, jota mä oon etsiny. Ei kiinnostais mailata joskus:)
laitahan ossas alle, mä en viitti ku näkyy koko nimi ja tääl liikkuu vaik millasii tyyppei:)
no mut heip!
Joo, et ole yksin fantasiasi kanssa.